reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Tampony po porodzie?!

I

Izzabela

Gość
Właśnie.. czy po porodzie można używać tamponów? Bo ja zazwyczaj podczas miesiączki używam tamponów i chciałabym dalej, ale czy wolno po porodzie? Jak myślicie? Bo na opakowaniu np. O.B. pisze, że superPlus są przeznaczone dla kobiet po porodzie..

reklama

aneta998

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szczerze mówiąc nie wiem.Moja koleżanka mówiła mi jednak,że w pierwszych dniach krwawienie jest dośc obfite i tampony chyba nie wchodzą w gre.Poza tym myśle,że po porodzie odczuwa sie jakiś (mniejszy lub większy)ból w okolicy krocza.A podpaski są mniej inwazyjne :( :) :-[.

pytia

Rozwiązania
0
Jakoś tez sobie nie wyobrażam paradowania w podpaskach, bo nigdy ich nie używałam. Jak mi kiedyś zabrakło tamponów i pożyczyłam od mamy podpaskę, to czułam się jak w pieluchach ;D Ale trzeba będzie pewnie przecierpieć...

I

Izzabela

Gość
Ja tego tak strasznie nie lubię.. tragedia.

Pamiętam, że kiedyś miałam trening tenisa, a potem turniej. I w przerwie pomiędzy treningiem a turniejem odkryłam, że dostałam miesiączki. I rób co chcesz, wokół same podpaski, ani jednego pudełeczka tamponów. W końcu założyłam podpaskę normal, najcieńszą jaką się dało znaleźć, a i tak czułam się masakrycznie.. nie, nie karzcie mi tego powtarzac, błagam was. A po porodzie trzeba chyba stosować te Maxi nie...

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja tez nie cierpię podpasek... ale szczerze mówiąc raczej watpię w to, że po porodzie można je stosować.... :( w sumie nie wiem na pewno ale na chłopski rozum przecież sie wszystko goi a tampony... wiadomo.Chyba będziemy sie musiały pomęczyć.Ale spoko oko dziewczyny - moja kumpelka - mamusia sprezentowła mi paczkę przecudnej urody galotków co sie je kupuje w aptece i słuzą - cytuję: komfortowemu noszeniu podkładu poporodowego.buahahaaaaaaaa ale tekst buahahahhaaaaa.No wiec sobie takie galotki kupcie i od razu Wam sie humor w tym zakresie polepszy :) tredny jak diabli :) prawie bokserki :) buahahhaaaaaaa

I

Izzabela

Gość
Ja ostatnio widziałam na allegro majtki poporodowe jednorazowe, z wygodnej, przewiewnej tkaniny. GORĄCO POLECAM xd.

Chyba się w nie zaopatrzę!

karola7

Rozwiązania
0
Iza po porodzie bedzie nas tak bolało, że nawet nie pomyslisz o włożeniu tamponu :(. Podpaski, albo majtki poporodowe to chyba jedyne wyjście. No i niestety to krwawienie poporodowe jest dłuższe od zwyklej miesiaczki :mad: :mad: :mad:

Rybka

Super mama super synka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja uważam, że pomysł stosowania tamponów tuż po porodzie nie jest zbyt dobry. Poza tym jeśli będziesz karmiła to nie znaczy, że dostaniesz miesiączkę po 6 tygodniach - bo możesz ją dostać np. po 6 miesiącach. ;D

Aska K

Mama Marcelka:)
Miasto
Konin/Stare Miasto
Rozwiązania
0
Ja tez nie wyobrazam sobie zycia bez tamponow, ale faktycznie, po porodzie bedzie raczej niemozliwe ich uzywanie. Rybeczko, czytasz w moich myslach...wlasnie mialam zapytac, czy ktos wie, jak wyglada sprawa miesiaczki po porodzie....czy to jest faktycznie uwarunkowane tym, jak dlugo sie karmi? jakos do tej pory nie czytalam o tym, ani nie rozmawiam. Nawet nie pomyslalam jak to bedzie:)

reklama

aga26ka

Miasto
pomorskie
Rozwiązania
0
Tampony to dużą wygoda, ale po porodzie są niewskazane. Trzeba będzie troszkę przecierpieć niewygodę, potem można wrócić do "koreczków"

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry