reklama

Tampony po porodzie?!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Izzabela, 1 Wrzesień 2005.

1. Izzabela

Izzabela Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie.. czy po porodzie można używać tamponów? Bo ja zazwyczaj podczas miesiączki używam tamponów i chciałabym dalej, ale czy wolno po porodzie? Jak myślicie? Bo na opakowaniu np. O.B. pisze, że superPlus są przeznaczone dla kobiet po porodzie..

2. aneta998

aneta998 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szczerze mówiąc nie wiem.Moja koleżanka mówiła mi jednak,że w pierwszych dniach krwawienie jest dośc obfite i tampony chyba nie wchodzą w gre.Poza tym myśle,że po porodzie odczuwa sie jakiś (mniejszy lub większy)ból w okolicy krocza.A podpaski są mniej inwazyjne :( :) :-[.

3. reklama
  4. pytia

pytia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jakoś tez sobie nie wyobrażam paradowania w podpaskach, bo nigdy ich nie używałam. Jak mi kiedyś zabrakło tamponów i pożyczyłam od mamy podpaskę, to czułam się jak w pieluchach ;D Ale trzeba będzie pewnie przecierpieć...

5. Izzabela

Izzabela Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tego tak strasznie nie lubię.. tragedia.

Pamiętam, że kiedyś miałam trening tenisa, a potem turniej. I w przerwie pomiędzy treningiem a turniejem odkryłam, że dostałam miesiączki. I rób co chcesz, wokół same podpaski, ani jednego pudełeczka tamponów. W końcu założyłam podpaskę normal, najcieńszą jaką się dało znaleźć, a i tak czułam się masakrycznie.. nie, nie karzcie mi tego powtarzac, błagam was. A po porodzie trzeba chyba stosować te Maxi nie...

6. Antares77

Antares77 pam pa ram pam bum bum :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez nie cierpię podpasek... ale szczerze mówiąc raczej watpię w to, że po porodzie można je stosować.... :( w sumie nie wiem na pewno ale na chłopski rozum przecież sie wszystko goi a tampony... wiadomo.Chyba będziemy sie musiały pomęczyć.Ale spoko oko dziewczyny - moja kumpelka - mamusia sprezentowła mi paczkę przecudnej urody galotków co sie je kupuje w aptece i słuzą - cytuję: komfortowemu noszeniu podkładu poporodowego.buahahaaaaaaaa ale tekst buahahahhaaaaa.No wiec sobie takie galotki kupcie i od razu Wam sie humor w tym zakresie polepszy :) tredny jak diabli :) prawie bokserki :) buahahhaaaaaaa

7. Izzabela

Izzabela Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja ostatnio widziałam na allegro majtki poporodowe jednorazowe, z wygodnej, przewiewnej tkaniny. GORĄCO POLECAM xd.

Chyba się w nie zaopatrzę!

8. karola7

karola7 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Iza po porodzie bedzie nas tak bolało, że nawet nie pomyslisz o włożeniu tamponu :(. Podpaski, albo majtki poporodowe to chyba jedyne wyjście. No i niestety to krwawienie poporodowe jest dłuższe od zwyklej miesiaczki :mad: :mad: :mad:

9. Rybka

Rybka Super mama super synka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja uważam, że pomysł stosowania tamponów tuż po porodzie nie jest zbyt dobry. Poza tym jeśli będziesz karmiła to nie znaczy, że dostaniesz miesiączkę po 6 tygodniach - bo możesz ją dostać np. po 6 miesiącach. ;D

10. reklama
  11. Aska K

Aska K Mama Marcelka:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez nie wyobrazam sobie zycia bez tamponow, ale faktycznie, po porodzie bedzie raczej niemozliwe ich uzywanie. Rybeczko, czytasz w moich myslach...wlasnie mialam zapytac, czy ktos wie, jak wyglada sprawa miesiaczki po porodzie....czy to jest faktycznie uwarunkowane tym, jak dlugo sie karmi? jakos do tej pory nie czytalam o tym, ani nie rozmawiam. Nawet nie pomyslalam jak to bedzie:)

12. aga26ka

aga26ka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tampony to dużą wygoda, ale po porodzie są niewskazane. Trzeba będzie troszkę przecierpieć niewygodę, potem można wrócić do "koreczków"

Poleć forum