reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tampony tydzień po porodzie.

Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
5
Drogie mamy, czy można używać tamponów po porodzie? Urodziłam naturalnie 7 dni temu. Nie byłam szyta. Nie lubię podpasek i podkładów. To dla mnie koszmar. Czy tampony o.b. super plus sprawdzą się w tym przypadku?
 
reklama
To tak w skrócie [emoji16] a tak serio wewnątrz masz po prostu ranę, to nie jest zwykły okres, tylko czas kiedy macica się obkurcza, wszystko się goi. Jeśli drażnią Cię podpaski czy podkłady mozesz spróbować podpasek wielorazowych- nie drażnią tak delikatnej skóry, ale nadal są "blee"[emoji1745] niestety trzeba przecierpieć ten czas, niedługo pewnie krwawienie się trochę zmniejszy i nie będzie tak dokuczliwe
 
reklama
reklama
Do góry