reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tania Apteka

Cześć dziewczyny:) Nie wiem czy Was też to dotyczy, ale ceny w aptece koło mojego domu są wprost z kosmosu. Na szczęście znalazłam duże promocje w gazetce, którą poleciła mi do przeczytania sąsiadka – oto link: apteki medyczne gazetka.Warto zerknąć i sprawdzić.
 
reklama
Witam wszystkie mamy :)
Od razu powiem, że jestem nową forumowiczką oraz mamą od 4 miesięcy. To jest mój pierwszy post w życiu więc za ewentualne powielanie tematu z góry przepraszam. Starałam się przeszukać całe forum w temacie szczepionek. Nic nie znalazłam, ale może coś mi umknęło.

Moje pytanie: gdzie we Wrocławiu mogę taniej kupić następujące szczepionki:
- Infanrix IPV+HIB - ostatnio kupiłam w cenie 148 zł;
- Prevenar 13 - ostatnio kupiłam w cenie 295 zł;
- Rotarix- ostatnio kupiłam w cenie 340 zł.
Przejrzałam już też apteki internetowe, ale nic nie znalazłam. Będę wdzięczna za pomoc.

pozdrawiam
 
Podzwoniłam trochę po wrocławskich aptekach i najtaniej znalazłam szczepionki w aptece "Pod Biedronką" na Lotniczej.
-Infanrix IPV+HIB - 112 zł;
- Prevenar 13 - 257 zł;
- Rotarix- 323 zł.
Może komuś się to przyda. W sumie udało mi się zaoszczędzić prawie 90 zł, więc warto poszukać.
pozdrawiam
 
I jeszcze małe sprostowanie: Szczepionki są dostępne w podanych cenach w godzinach od 11-14, od poniedziałku do piątku do końca roku - takie są warunki promocji :).
pozdrawiam
 
mamy dział o tanich aptekach i przerzucę ten wątek tam
ale już pisze namiary na apteki z sieci LEGE ARTIS
WROCŁAW:
ul. Joannitów 22 tel. 71 367 10 50
ul. Gubińska 15 tel. 71 357 99 05
ul. Trzebnicka 54 tel 71 312 11 50
ul. Jedności Narodowej 113 tel. 71 321 05 42
TRZEBNICA:
ul. ks. Bochenka 49 tel. 71 312 10 40
różnica na hormonach z innymi aptekami to ok 10 zl nie wiem jak ze szczepionkami...najtaniej chyba w tej na joannitów bo to pierwsza apteka...jaka istniała z tej sieci...

kirunia12 masz racje trzeba dzwonić zaglądać na strony i sprawdzać by znaleźć najtańsza opcję...
 
Ostatnia edycja:

[FONT=&quot]Witam.[/FONT]
[FONT=&quot]Z doświadczenia wiem, ( a moja mała choruje jak najęta),że ceny w aptekach różnią się brdzo między sobą. Szczerze powiem, że jak się czlowiek liczy z każdym groszem, to szukanie tańszych miejsc jest dość uciążliwe. Ostatnio spróbowałam jednak poszukać czegoś w sieci i znalazłam takie [/FONT]
[FONT=&quot]forum medyczne: apteki internetowe[/FONT][FONT=&quot] , w których można kupić dużo taniej. Oczywiście kupuję wszelkie produkty nawzwijmy je bezpiecznymi: różne maści, kremy, oliwki itp. Jak się zrobi porządniejsze zakupy to i z przesyłką wychodzi taniej niż w "stacjonarnej" aptece.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
Do góry