reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tania Apteka

Hej! a mi udało się kupić najtaniej szczepionki w Aptece Dębowej na Stabłowicach. Ceny były niewiarygodnie niskie nawet w porównaniu do cen w kauflandzie na legnickiej. Prevenar kosztował 249 zł, Infanrix HEXA 179 a Rotarix 279 zł. Łacznie na wszystkich szczepionkach zaoszczędziłam ponad 250 zł w porównaniu do cen w mojej aptece osiedlowej więc opłaca się podjechać :-)
 
reklama
dla mnie jedyna naprawdę tania apteka to jedna taka internetowa, gdzie mimo, że muszę dopłacać za przesyłkę, to i tak wychodzi mnie to taniej, niż gdybym miała kupować w tej naszej, stacjonarnej. Także ja serdecznie polecam, bo wysyłkę też mają mega szybką ;)
 
Witam.
Ja kolejne dawki dla swoich dzieci kupiłam w aptece Silesia na placu grunwaldzkim 8.
Ceny moich szczepionek :
Prevenar 13 - 239 zł
Infanrix IPV HIB - 109 zł
Rotarix - 275 zł
Do tego dostałam torebkę termoizolacyjną.
Duża oszczedność, w przychodzi za pierwszym razem zaplaciłas 185 zł więcej.
Tam chyba wszystko mają taniej, za tabletki antykoncepcyjne dla matek karmiacych zaplaciłam 24 zł, gdzie wczesniej w Dbamy o zdrowie płaciłam 38 zł.
Podam telefon jakby ktoś byś zainteresowany :
71 330 10 10 Silesia
Polecam na prawdę.
 
Przyłaczam sie do Moni, rzeczywiscie apteka silesia to chyba najtansza apteka we wroclawiu. Odkad do niej chodze to co miesiac pare zlotych oszczedzam, ktore moge wydac na cos dla mojej pociechy. Przeprowadzilam sie i teraz najblizej mam na powstancow slaskich ale maja trzy lokalizacje. Na stronie Apteka Silesia - Wrocław maja podane wszystkie razem z telefonami. Jak cos potrzebuje to dzwonie i mi odkladaja takze polecam !
 
Najwygodniej mi jest zamówić leki i część kosmetyków przez internet w doz. Z tego co zauważyłam ceny w stacjonarnej aptece różnią się od tych w zamówieniu internetowym. Z innych aptek, dość dobre ceny mieli zawsze w aptece przy Piłsudskiego, na przeciwko PKP - nie wiem jak jest teraz bo już tam nie mieszkam.
 
Zgadza się, mi się czasem jeszcze zdarza zamawiać w i-Apteka - mają porównywalne ceny do DOZ, choć przy niektórych produktach różnice w cenie są spore, ale to tylko wtedy, kiedy nie potrzebuję produktów od razu - po te po prostu idę do apteki stacjonarnej.
 
reklama
Do góry