reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tania Apteka

Felidae

Mama_Misia
Dołączył(a)
30 Lipiec 2007
Postów
3 135
Miasto
Wrocław
Hejka
Może znacie, a może nie i przyda Wam sie taka wiadomość, że na ulicy Dyrekcyjnej róg Joanitów tuż przed siedzibą NFZ jest apteka która ma tańsze leki, szczepionki itd
Ja za hormony Yasmin koło domu płace 45 zł. Tam są tańsze o 10 zł, podobno szczepionki też są tańsze.
 
reklama
Tania apteka jest tez w Kauflandzie i na ul. Zaporowskiej. W tej aptece na Zaporowskiej wykupuje się specialna karte za 5 zł i ma sięznizke chyba 15 % a w czwartki kupujesz po cenie hurtowej. Ja za szczepionke na Pneumokoki zapłaciłam 80 zł mniej.
 
nie jestem na etapie szczepionek więc trzeba by sprawdzić jakie są roznice cenowe :->. W kauflandzie kupowalam ostatnio mleko nutramigen2, ale to na recepte więc cena ta sama gdzie wszedzie...
W tęczky (kierunek leśnica) jest też apteka tęcza która codziennie od 9:30 do 12 tez sprzedaje po "cenach hurtowych" ( pewnie zjeżdzają troche z marży) Tam często kupowałam wszelkie leki jak misiek był mały bo łączyłam to ze spacerem :-) przez park :-)
 
Mi pediatra poleciła tą apteke na joannitów. Ponoć rotarix na rotawirusa kosztuje tam 300, niestety M przez lenistwo zapłacił 400 w pasażu:wściekła/y:
 
Cześć :-)

To ja również polecam aptekę na Zaporoskiej :-)
Faktycznie na kartę dostaje się 15% zniżki, a dodatkowo w czwartki jest jeszcze taniej :-). O ile pamiętam, ja za korzystanie ze zniżki nic nie płaciłam :-) i karty rabatowej też nie dają, tylko się nazwisko podaje.
Jeżeli natomiast chcecie kupić naprawdę tanio to polecam poszukać aptek w internecie, czasami bardziej się opłaca dodatkowo za przesyłkę zapłacić niż kupić w zwykłej aptece(albo dokonać zakupu za określoną kwotę - wtedy wysyłka gratis).
Pozdrawiam Was mamy serdecznie.
 
Ja dziś złożyłam zamówienie na szczepionkę Infanrix IPV + Hib w aptece www.doz.pl koszt 107, 50 zł. W aptece w Kauflandzie ta sama szczepionka była po 127 zł.
Szczepionkę będę odbierać w aptece na Kwiskiej, ale oni we Wrocławiu mają bardzo dużo współpracujących aptek, więc można wybrać taką, która najbardziej nam pasuje.
 
Tania apteka znajduje się na Podwalu, "Prima" - we wtorki i czwartki w g. 11-17 wszystkie leki na receptę i bez można kupić po cenach hurtowych.
Sporo tam zaoszczędziłam.
 
Ja dziś złożyłam zamówienie na szczepionkę Infanrix IPV + Hib w aptece www.doz.pl koszt 107, 50 zł. W aptece w Kauflandzie ta sama szczepionka była po 127 zł.
Szczepionkę będę odbierać w aptece na Kwiskiej, ale oni we Wrocławiu mają bardzo dużo współpracujących aptek, więc można wybrać taką, która najbardziej nam pasuje.

Tak, to prawda:) www.doz.pl ma najtansze leki i duzo punktów odbioru! Ja tylko tam kupuje:)
 
reklama
Do góry