reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

reklama
ja postanowilam, ze na czym jak na czym, ale na wozku nie bede oszczedzac, bo sie go uzywa najczesciej i najdluzej, tak czy siak i tak nie wydalam fortuny na elea a jestem mega zadowolona
 
moja przyjaciolka ma wielofunkcyjna mure czwórke i jest zadowolona. moze do najtanszych wozkow nie nalezy, ale ona zamawiala przez internet i wyszlo troche taniej
 
ja jak zamawialam swoja mure razem z fotelikiem, baza i gondolka to wyszlo mi ok 200 zl taniej niz jak wszystko oddzielnie kupic...
 
Dziewczyny wracam do tematu, bo powoli zaczynam przekopywać się przez wózki. Nasze maleństwo urodzi się na początku marca lub końcówce lutego, do końca roku chcę kupić wózek. Mam jeszcze dużo czasu, ale tak już mam, że lubię być przygotowana wcześniej i mieć wszystko ustalone. Mieszkamy w domu pod Warszawą, więc nie muszę martwić się o noszenie go po schodach. Zależy mi na wózku wielofunkcyjnym. Kwota jaką najchętniej przeznaczymy to do 2500zł, ale powiedzmy że jezeli warto dołożyć może być do 3000zl. Przeglądając forum często pojawia się nazwa x-lander. Wyglądają ciekawie, ale jestem zupełną amatorką i większość wózków wygląda dla mnie akceptowalnie.. Będę wdzięczna za pomoc :)
 
Do góry