reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

Ja polecam Tako Jumper X choc do lekkich nie nalezy ale u mnie sie sprawdzila i gondola i spacerowka w ktorej mały dalej jezdzi,spacerowke zwykla tez mamy od niedawna ale uzywamy bardzo rzadko wole tako,bo zawsze idzie przelozyc siedzisko gdy wiatr mocno wieje,budka mocno ochrania i wogole wydaje mi sie wygodniejsza dla malego:)
 
reklama
tak, ja tez mogę polecić wózek jedo
ma wszystkie wymienione przez Ciebie cechy, dodatkowo spora gondola - dla mnie najważniejsze, bo mój maluch przyjdzie na świat latem a chce zimą go jeszcze wozić w niej (chyba tylko implast ma większe) oraz wiele innych udogodnień.. ja się decyduje na jedo fyn; czytałam sporo opinii na jego temat i wygrywa jak dla mnie:)
 
Mam juz wozek wielofunkcyjny Espiro Gtx (bardzo fajny,ale dość cieżki). Niestety mieszkam na 4 piętrze i doszłam do wniosku,że kupię jakiś wielofunkcyjny ale używany,żeby nie znosić i nie wynosić swojego. Tylko sama nie wiem na jaki się zdecydować. Na zdjęciach wszystkie ładnie wyglądają ale gorzej w rzeczywistości. Myślałam nad spacerówką ale stwierdziłam, że na spacerówkę mały ma jeszcze czas :)
 
Czy któraś z Was ma bądź miała Graco Symbio?? Może jakieś opinie na jego temat?? Dzidziuś urodzi się na początku października i mam chęć właśnie na ten wózeczek. Czy może ktoś go polecić?
 
Ja mogę go polecić. Graco to w ogóle świetne amerykańskie wózki. Są wygodnie i ponoć nie tak ciężkie, jak X-Landery. Śmiało możesz go kupić, ale zawsze warto obejrzeć w jakimkolwiek sklepie nowy, nawet zanim kupi się używany, zebyś jednak nie miała niespodzianki, jak coś Ci się nie spodoba :)
 
Graco to w ogóle świetne amerykańskie wózki. Są wygodnie i ponoć nie tak ciężkie, jak X-Landery.
:-D graco to swietny amerykanski zlom, ciezki jak diabli, zbudowany z kiepskiej jakosci plastiku i obrzydliwej tapicerki. Przez ostatnie 18 lat nie napotkalam jeszcze amerykanskiego graco o ktorym mozna powiedziec tak, to fajny pojazd.
 
reklama
Hej! Słuchajcie, znalazłam wózek na allegro, parametry ma praktycznie takie, na jakich mi zależy, w sumie to jest zbliżony do bugaboo, a kosztuje raptem 400 zł! :eek:
Jak możecie, to zerknijcie na link i dajcie znać, czy coś może z nim być nie tak... (aukcji jest sporo i wszystkie w podobnych cenach, więc nie jest to jakieś oszustwo jednego sprzedawcy...)

Wózek CIVIC 2w1.WYPRZEDAŻ TiTi!!!! (1610983609) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry