reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

reklama
Ja miałam wózek 3 w 1, tylko taki z cyklu raf-pol ;-) mysla ze bede go jako spacerowki uzywac a efekt byl taki, ze szybko sie musiałam za zwykla spacerowka rozgladac, bo jak przychodzilam ze spaceru to bylam taka zmordowana ze hej. Jak bym teraz kupowal, to pewnie cos z navi, najprawdopodobniej cadeta, On wlasnie ma to co piszesz, przekladana spacerowke, mniejsze i wieksze kolka, blokade i tak dalej, no i nie jest bardzo ciezki.
 
Ja tez na poczatku myslalam o takim wozku, ogladalam np. cos ala raf-pol, bo tez chciałam cos w nizszej cenie. Ale np w wozkach tego typu, byla opcja że jest normalnie cale siedzisko, a na to sie dopiero zapina fotelik, wiec w sumie trzeb pchac caly ten majdan. Dopiero jak sie u nas zaczela ta opcja z przeprowadzka, to stwierdzilam ze musze miec sama rame na ktora sie zapina fotelik, bo przy tulu jazdach co mieslismy, zajmowanie calego bagaznika przez wozek jest bez sensu.
W koncu dziadki sie dolozyly i kupilismy rame cadeta z navi, do tego fotelik, a teraz jak mala podrosnie to kupie jeszcze spacerowke. Jak dla mnie to byla dobra opcja na nie wydawania od razu calej masy pieniedzy, a jednoczesnie kupno dobrego wozka. Bo w sumie jak sie kupi nawet jakies tanszego 3w1 to i tak potem zazwyczaj trzeba kupic spacerowke bo wozek sie robi za ciezki. Jak wozek jest z jakiejsc lepszej firmy to mozna tez kupic uzywany albo po renowacji. W kazdym dla mnie ta opcja zapiecia fotelika na sama rame jest super.
 
X-LANDER naprawdę fajny wózek na dłuższy czas,lub Coneco w miarę duża gondola wygodna spacerówka.Parasolkę mamy EASY GO średnio polecam...mało wygodna na nierównościach, koła nie dają rady na trudniejszym terenie.
 
Witam

Ja polecam Quinny Buzz 3 - jest swietny. Przekladane siedzisko wymienne dla mniejszego i wiekszego dziecka, fajna gondola, mozliwosc wpiecia fotelika. Super !!
 
My dalej nad tym x-landerem sie zastanawiamy! Teraz rozwazam 3 lub 4 kolka. I czy nowy, uzywany czy po renowacji?! Jak myslicie XT po renowacji z gondola, za 760 zł opłaca się?
 
reklama
My dalej nad tym x-landerem sie zastanawiamy! Teraz rozwazam 3 lub 4 kolka. I czy nowy, uzywany czy po renowacji?! Jak myslicie XT po renowacji z gondola, za 760 zł opłaca się?

ja bym polecała ci jednak model XA dlatego ż jest stabilny i ma duże pompowane koła!!!
ja kkupiłam nie dawno używany za 930 z przesyłką :)
 
Do góry