reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

Jeżeli chodzi o wózek wielofunkcyjny to ja mam cadeta z navingtona, w kolorze czerwonym ;-) Jak dla mnie bardzo dobry wózek, u nas szczególnie sprawdzał się w trakcie częstych podróży, KRK-Cz-chowa. Bardzo byłam zadowolona z ramy która jest mała po złożeniu i ze można było zapiać na niej sam fotelik. Jak dla mnie to było bardzo wazne bo dosc czesto jezdzilismy, a tak przynajmniej nie trzeba było małej z fotelika do gondoli przekąłdać. A jezeli chodzi o gondole, to bardzo sprawdziła się w zimie, bo ma duzo miejsca w srodku, wiec nie było problemu z kombinezonem czy dodatkowym kocykiem. Teraz przesiadamy sie na spacerowke, i tutaj tez nie mam na co narzekac. Ogladałam przed tym wiele wózków, ale jak dla mnie ten model sprawdza sie zdecydowanie najlepiej.
 

Załączniki

  • cadet red.jpg
    cadet red.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Alamanda jakiego masz fajnego cadecika ;-) już wlasnie kiedys pisałam ze jak bym sie miała na wozek jeszcze raz decydowac to chyba wlasnie navington. A kolorek sliczny.
Ja jeszcze o moim, a w zasadzie siostrzanym x-landerze. Widziałaysmy te wozki w sklepie, i faktycznie x-a rewelacja, co wiecej widziałysmy ten wózek po renowacji, na targach ;-) moim zdaniem jak sie trafi na model z kolami wymienionymi to nie widać różnicy miedzy nowym a tym po renowacji. W sumie to nie było opcji zakupu na tych targach, ale teraz będa upatrywać coś ciekawego, jak zakupimy to sie pochwailimy ;-)
 
Polecam gorąco wózek w możliwością wpięcia fotelika w ramę - jak dla mnie to genialne rozwiązanie. Natomiast doszłam do wniosku, że z wózkiem trzeba niestety wszystko przetestować na sobie. Oczywiście opinie innych są bardzo cenne, ale to co dla kogoś jest zaletą/wada dla innych może być dokłądnie na odwrót. Przeczytałam gdzieś, że z kupowaniem wózka jest jak z budowaniem domu: pierwszy się buduje dla wroga, drugi dla przyjaciela a dopiero trzeci dla siebie... :) Bardzo mi się podoba to porównanie i uważam, że naprawdę dużo w nim racji.
 
Jeżeli chodzi o wózek wielofunkcyjny to ja mam cadeta z navingtona, w kolorze czerwonym ;-) Jak dla mnie bardzo dobry wózek, u nas szczególnie sprawdzał się w trakcie częstych podróży, KRK-Cz-chowa. Bardzo byłam zadowolona z ramy która jest mała po złożeniu i ze można było zapiać na niej sam fotelik. Jak dla mnie to było bardzo wazne bo dosc czesto jezdzilismy, a tak przynajmniej nie trzeba było małej z fotelika do gondoli przekąłdać. A jezeli chodzi o gondole, to bardzo sprawdziła się w zimie, bo ma duzo miejsca w srodku, wiec nie było problemu z kombinezonem czy dodatkowym kocykiem. Teraz przesiadamy sie na spacerowke, i tutaj tez nie mam na co narzekac. Ogladałam przed tym wiele wózków, ale jak dla mnie ten model sprawdza sie zdecydowanie najlepiej.

ALamanda, widze ze tez masz navingtona! A mozesz cos wiecej jeszcze napisac? Jak sie prowdzi? Jak z czyszczeniem, czy łatwo zapiąć fotelik na ramę? My sie wahamy pomiedzy dwiem ramami, corvet albo galeon. Chciałabym wózek bezpieczny, z dosc duzą gondolą, no bo zaraz po sierpniu sie jesień zaczyna :-( i trzeba bedzie te wszystkie koce, spiworki, itd. Panie w sklepie mi te wózki bardzo zachwalała, no a w sumie jak patrzyliśmy, to są naprawde solidnie wykonane, żadnych bubli! Cadet tez mi sie podobał, ale jednak coś z tych klasyków bardziej wolimy!
 
Ja posiadałam wózek Roan Marita Sprawdził się świetnie w zime i przy niskich temperaturach. Maly nigdy nie zmarzł w niej. Na śniegu też się świetnie prowadziła. Dość byłam z niej zadowolona tylko cieżar przeszkadzał. Za to polecam wózki baby welt Trójkołowy na pompowanych kołach waga na taki wózek zadziwiajaca bo waży zaledwie 8 kg. w wersji spacerowej z gondola już 9,5 kg. Wózek ten nie zawodny na każda pogode i trase świetnie sie sprawdził w górach i nad morzem. Zaś kolejny wózek z mojego użytku to Espiro Active Okropny i nie polece go nikomu!! Był straszny ze spaceru wracałam zmachana z ziajana i wogole . Kółka kreciły się jak tylko chciały z czasem stelaż przedni podniósł sie do góry i pierał sie tylko na tylnich kołach. ( wózek używałam ok 4 miesiecy). Za to każdemu polece wózek PICOLO świetny wózek używałam go aż rok :) Sprawdził się doskonale w zime i ulewne dni. Dziecko było suche po burzy jak sie założyło folie. Daszek dość spory i nie przeciekał. Dwie pozycje w tym wózku więc polecam dla co najmniej rocznego dziecka. No i jeszcze jeden wózek w kadencji mojego wychowania synka to QUINNY ZAPP rewelacja fotelik dla mniejszego dziecka i spacerówka teraz wyszła wersja ze spacerówką w której jest kilka pozycji ułożenia siedziska. No i można do nich także zaczepić gondole. A pozatym najmniejszy na świecie .
 
My bierzemy pod uwagę JEDO FYN 4. Raz już oglądaliśmy i spośród wielu innych przekonuje nas dużą gondolą, możliwością montażu spacerówki w obie strony, no i duzymi pompowanymi kołami. Jutro jedziemy na zakupy :)
 
Dziewczyny, a co sądzidzicie o wózkach Teutonia? Kolezanka mnie namawia na wózek na trzech kołach i sama nie wiem... Widziałam w internecie i wózeczki wyglądają ładnie (ale ich ceny już mniej...).
 
No jak wrzuciłam te wózki teutonia w googla, to faktycznie ceny kosmiczne! Co do samych trojkolowcow, to trudno mi powiedziec bo ja akurat jeszcze x-landerem xa. Ja jestem zakochana w tym wózku od samego poczatku :tak: bo wogule jak mysmy kupwali to sie bum na te wóżeczki zaczynał. No co dla mnie jest najwazniejsze, to fakt ze wozek ma prawie 2 lata, a nie widac po nim spcejalnych sladów uzywania. A musze powiedziec ze nie bardzo go oszczedzamy, bo zaliczylismy juz przysłowiowe góry i mazury :-) Teraz jak bym kupowała to zdecydowanie tez x-ladera, ale w takim kolorze
8.jpg
piękny jest! :tak:
 
reklama
To ja dorzucę swoje 3 grosze. Mieliśmy już 4 wózki. 2 wielofunkcyjne (mikado i x-lander) i 1 spacerówkę (baby design) i jedną parasolkę (cybex).
Z tych 4 z czystym sumieniem mogę polecić X-Lnadera. Mieliśmy model XA. Użytkowaliśmy długo w różnych warunkach. Najcudowniejszy wózek na świcie. Wygodnie się prowadzi. Szczególnie jak jedno dziecko w wózku, a drugie trzeba prowadzić za rękę. Nie straszne mu wertepy. Jedyny mankament - słaba amortyzacja. Szczególnie dla noworodka - potem to nie gra roli.
Jakby kto pytał to ta cybexowa parasolka też jest fajna. Pod każdym względem
 
Do góry