reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

Dziewczyny, a co sądzidzicie o wózkach Teutonia? Kolezanka mnie namawia na wózek na trzech kołach i sama nie wiem... Widziałam w internecie i wózeczki wyglądają ładnie (ale ich ceny już mniej...).

No ja jestem zakochana w Teutonie Cosmo. Generalnie byłam bardzo nastawiona na Mutsy, moje dwie przyjaciółki właśnie mają i są zachwycone, pojechałam ostatnio sobie je obejrzeć i przeraził mnie rozmiar kół i generlanie cały ten wózek jest jakiś taki mało zgrabny.
Wtedy w oko wpadło mi Cosmo i nie wyobrażam sobie innego. Jest cudny taki mały, zwrotny, super zgrabny, bardzo bardzo mi się podoba, prowadzi się świetnie no i do tego cały ten pomysł Fashion gdzie można sobie kolorystykę całą ustawić. Super.

Jeżeli chodzi o 3 kołowe, to widzę po znajomych że jeżeli ktoś miał przy 1 dziecku przy drugim kupuje 4 kołowy, oczywiście to zależy id tego w jakim miejscu się mieszka, ja np mam wokół siebie same kocie łby i widzę jak te 3kołowe wózki fatalnie się prowadzą.
 
reklama
To ja też polecam X-landera xa mam takowego i nie narzekam jak na razie... lekko się prowadzi... a mam taki model dokładnie X-lander Xa Volcano kolekcja 2010
 
Mi się też podoba x-lander ten fioletowy, ale ogólnie to jestem fanką klasyków. Widzę że kilka dziewczyn też jest w temacie navingtonów, więc się cieszę bo to chyba u nas nowe wózki i trochę ciężko opinie było znaleźć. Ale ja też dołączam się do grona szczęśliwych posiadaczy i mam nadzieje za 2 miesiące szczęśliwych użytkowników.
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was może coś powiedzieć na temat X-landera XQ? Wygląda świetnie, ale zastanawiam się, jak się sprawdza kubełkowa spacerówka. Czy to jest wygodne? Mam jakoś wątpliwości.
 
kahaka z siedzeniem kubelkowym w wozku jest jeden podstawowy problem w niektorych modelach dziecko nie moze spac calkiem na plasko, bo sie siedzisko nie rozklada ale jak dziecko nie spi w wozku to sa calkiem fajne, ale jednak wydaje mi sie ze za siedzeniem kubelkowym przemawia glownie moda a nie praktyka

a xlander xq to dela mnie najlepsze co moze byc
 
Ostatnia edycja:
Ja widziałam kubełkowe w bertoni i powiem że zwłaszcza dla małego dziecka nie jest to zbyt wygodne. Ale kubełkowe, kubełkowemu nie równe. Najlepiej było by to jednak zobaczyć na żywo. Z tego co pisza na fejsie x-lander ma w przyszłym roku wypuścić nowe modele, a jednym, już morozowska jeździ, chyba x-a ma normalne siedzenie i x-go. X-Q z kolei najbardziej mi się wizualnie podoba!
 
Ja zastanawiam się nad wózkami JEDO 3w1 FYN 4ds lub 3w1 Bartatina Alu, tak mi się wydaje że któryś z tych wybiorę, a może ktoś jest już w posiadaniu tych wózków i mógłby napisać coś więcej o tych modelach???
 
reklama
Do góry