reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

A baby smile Twister ? Kurcze szybko podnóżek nam się popsuł.Przy wkładaniu do bagażnika. Jest duży, gondola wygodna duża. Ale na pewno przy 2 wyborze nie wybrałabym go za zadne skarby. Wolałabym coś bardziej na czasie jakiś premium wózek.Coś typu ; emmaljunga, teutonia czy nawet gesslein. Przy wyborze zwracałabym uwagę na dużą gondolkę , dzieci szybko rosną i wyrastają z tych mniejszych.
Podoba mi się też funkcja tych wkładek mniejszych i loop dzieki którym można odświeżyć wózek .
Wiadomo drogie są one, ale 2 dziecko planujemy za jakieś minimum 3 lata to akurat :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania~27, oglądałam ostatnio Jedo Fyn 4DS w sklepie i powiem Ci, że bardzo fajnie się prowadzi, tak lekko. Mnie osobiście on się nie podoba wizualnie, ale wydaje się być porządny. Mężowi mojemu bardzo przypadł do gustu :-) aha, tylko koszyk na zakupy ma do 2 kg.

Ja póki co nastawiam się na Tako Laret - bardzo fajny i ładny :-D Ma koszyk bardziej wytrzymały - do 5 kg.
 
Dzisiaj byliśmy na zakupach i zamówiliśmy jednak zupełnie inny wózek niż planowałam :) TAKO Warrior, chodź długo się zastanawiałam jeszcze nad Jedo Fyn 4Ds. Tako przekonał nas tym, że w gondoli miał rączkę do jej przenoszenia a w spacerówce rączka obszyta jest folią i podnóżek skórzany, chodź wizualnie chyba bardziej podobał się JEDO, lecz wygrała mam nadzieję praktyczność, a może ktoś jest już w posiadaniu Tako Warrior i może coś napisać???
 
JEszcze o Jedo! Widziałam na żywo i powiem szczerze że wizualnie nie robił na mnie jakiegoś fantastycznego wrażenia, zwłaszcza spacerówka, ale jeżeli chodzi o prowadzenie to byłam zaskoczona że jest taki lekki i skretny. Fajny wózeczek! A tako worior widziałam jakos przelotem, wizualnie ok, ale jak sie jeździ to już niestety nie wiem :no:
 
ja jakos nie jestem przekonana do wozkow ze skretnymi kolami...mimo ze wizualnie mi sie wozki podobaly ale te kola mnie zniechecaly....ale to kwestia gustu;-)
 
Ja bym ODRADZIŁA Baby Smile Twister. Jestem niezadowolona. Podnóżek szybko się popsuł, po naprawieniu nie funkcjonował tak jak powinien. Przy drugim zakupie zapłaciłabym więcej by mieć lepszy wózek i bardziej z niego korzystać. Wybrałabym coś z emmaljungi teutonii czy gesslein. :tak:
 
szczerze polecam jedo fyn 4ds :-)
mam, uzywam, jest super!
do tego fotelik - trzeba dokupic adaptory specjalne, bo fotelik w komplecie z wózekiem wydal mi sie jakis mniej bezpieczny od maxi cosi ..

duzy kosz na zakupy- niby jest te 2 kg :p jak czytam wyzej, ale ostatnio wiozlam chyba z 6 kg i dalo rade, nic sie nie odppielo i nie jechalo po ziemi, skretne kola, duza gondola, ruchoma raczka - gora/dol, spacerowka przodem i tylem / rozwazalam xlander ale odpadl wlasnie przez to ze spacerowka tylko tylem.. / kola pompowane, amortyzatory,okienko w budce, podnoszone oparcie w gondoli :), waga- sredni, cena- sredni ;-) zalezy gdzie roznice nawet o 400 zl! torba w komplecie

u nas tatus wybral dla synka czerwony wozeczek z czarnym stelazem i felgami na kolach :laugh2::laugh2: maly chlopcy sie ogladaja hehehe robi wrazenie, ale nie oto chodzi! ma byc wygodny dla dzidzi i funkcjonalny dla rodzica
 
A ja moge polecic Mikado Aston ,który zakupilam u przedstawiciela Firmy, mam w nim duzo gratisów,jest naprawde tani jak za to co ma w zestawie ,i co mnie najbardziej interesowalo to musialy byc duze pompowane kola ze wzgledu na nasze Polskie chodniki ( w Warszawie jest kostka) a ze mieszkam okolice Warszawy (domki jednorodzinne) wiec różnie bywa ,świetnie sie prowadzi . Wrzucę kilka fotek,polecam dziewczyny naprawde warto.
wwozio2.jpgwozio3.jpgwozio 4.jpg
 
reklama
reniuszek, ja kupiłam maxi cosi mure 4, już jest u mnie w domku i czeka, ale przed zakupem naczytałam się na różnych forach wielu opinii żeby nie wydać kasy na marne, bo jednak jest to jeden z najdroższych wózków. ale ciężko znaleźć cos złego na ten wózek... niektórzy pisali że spacerówka jest mała, ale to tylko wrażenie przez ta wkładkę w spacerówce. wymiarowo wypada tak samo jak inne wózki wielofunkcyjne. plusem jest też bardzo duża gondola, bardzo duże pompowane koła, bardzo dobra amortyzacja.

w porównaniu do innych prowadzi się łatwiej, łatwiej się składa i jest zdecydowanie lepszej jakości. moim zdaniem lepszym wózkiem od maxi cosi mury jest tylko emmaljunga, ale to już koszt ponad 4 tys zł za cały zestaw :(
 
Do góry