reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tanie pieluchy?

Rozwiązania
0
Dziewczyny! Jak szukacie najtańszych pieluch? Śledzicie na bieżąco wszystkie promocje, czy macie jakieś sprawdzone miejsca? Ostatnio widziałam tu artykuł o subskrypcji. Wydaje się to być wygodne, ale jak to wychodzi cenowo? Macie jakieś doświadczenia?

reklama

MaryH

Fanka BB :)
Rozwiązania
23
Polecam aplikacje blix. Wpisujesz czego szukasz a aplikacja robi przegląd aktualnych promocji w sklepach :)

Rozwiązania
0
Ja tez korzystam z Blix :) A skorzystałam ostatnio z tego Baby Box Club i całkiem dobrze to wyszło :) Dostałam zniżke na start, dostawa była wtedy, kiedy chciałam i przynoszą paczkę w takiej fajnej, dużej torbie - przyda sę na później :) Zobaczymy jak z kolejmymi dostawami będzie :) Szkoda tylko, że są w samej Warszawie, bo moja siostra z Wrocławia też by chętnie zamówiła :(

Rozwiązania
0
Nie słyszałam o tym, będę musiała wypróbować. Dzięki za info :)

mala_ania

Rozwiązania
0
Promocje na pieluchy znajduję na kuponiarnia.pl/promocja/dla-dzieci/rozne-dla-dzieci/pieluchy/ Ogólnie to polecam ta stronkę, bo na bieżaco wrzucaja informacje o wyprzedażach i dzieki temu duzo oszczedzam na zakupach :)

Kaśka 1983

Rozwiązania
0
Dada z Biedronki faktycznie jest spoko i co jakiś czas promocja, że za 2 paczki koszt jest bardzo niski.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
X Ubranka Potrzebuję porady 4
K Aniołowo na Ursynowie Czy przedszkole moze być tak tanie? Warszawa 3
Mruczka Tanie szczepionki we Wrocławiu Ogłoszenia - Wrocław 3
Jolcia150 Tanie ale wielofunkcyjny czy warto?? Plotki wózkowo - koleżeńskie 95
R Warszawa - tanie leki Zdrowa mama 16
M Tanie ubranka we Wro? Wrocław 145
D 3 latek i pieluchy. Potrzebuję porady 32
rozmaryn pieluchy wielorazowe kompedium wiedzy:-) Dzieci urodzone w lutym 2017 65
_Olga_ Noc bez pieluchy? Trzylatki 11
M pieluchy wielorazowe- ponownie Zdrowie 2
Lilijanna Pieluchy wielorazowe Eko - rodzina 278
zabenka Pieluchy godne uwagi Niemowlaki 48
J Pieluchy tetrowe dostarczane do domu Pielęgnacja 0
nice-girl Odsprzedam pieluchy Dada 5 Ogłoszenia - Warszawa 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - NaturalnaMama.pl - !!transport Gratis!! Ogłoszenia - Lublin 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - NaturalnaMama.pl - !!Transport Gratis!!! Ogłoszenia - Trójmiasto 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - naturalnamama.pl - !!transport gratis!! Ogłoszenia - Wrocław 0
IzaBK NaturalnaMama.pl - chusty, pieluchy wielo !!! TRANSPORT GRATIS!!! Ogłoszenia - Łódź 0
IzaBK chusty, pieluchy wielo - naturalnamama.pl !!TRANSPORT GRATIS!! Ogłoszenia - Warszawa 1
IzaBK chusty, pieluchy wielo - rabat z okazji otwarcia nowego sklepu Ogłoszenia - Warszawa 0
netefe odzwyczajanie od pieluchy Pielęgnacja 49
N pieluchy jednorazowe czy aby zdrowe Pielęgnacja 5
Ciania PIELUCHY dla dziecka z AZS dzieci urodzone we wrześniu 2009 6
M pieluchy wielorazowe Pielęgnacja 466
kangurka Pieluchy - która marka najlepsza?? Dzieci urodzone w maju 2008 351
Z Jak oduczyć od pieluchy. Roczniaki i dwulatki 1878
Do góry