reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Tanie pieluchy?

reklama

Loisa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No właśnie u nas po różnych testach postawiliśmy ostatnio na Huggies. Jakość naprawdę świetna, nic się "nie wylewa";) nic się nie przesuwa, dziecku jest wygodnie i nie krępuje jego ruchów. Teraz jest na nie fajna cena w Carrefourze, ja zrobiłam zapas. Używa ich też któraś z Was?

Pati28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja też zrobiłam bo naprawdę się opłacało, a pieluchy idą jak woda. Promocja do końca tygodnia, u mnie wszystkie rozmiary były dostępne.

Rozwiązania
0
Dzięki, już byłam dzisiaj i jeszcze faktycznie są, kupiłam kilka paczek, na trochę będzie. Niedziela jest handlowa, więc promocja z tego, co widziałam, do niedzieli trwa.

reklama

Pati28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak w niedzielę też obowiązuje więc można skorzystać dłużej

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania