reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

http://www.butydladzieci.pl/sklep/322,dawid-613-bez-zielen.html
na pocieszenie dodam, że my wszystkie buty mamy maks na dwa miesiące bo nam noga rośnie cm na miesiąc:)
Dawidowe buty wychodzą ciut większe najlepeij mierz dokładnie młodemu długość stopy i powinno być ok i poprzeglądaj sobie więcej bo te butki są naprawdę super. Ja też tu kupię:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Takhisis tez bym sie wkurzyla ale wg mnie to wina sprzedawczyni i ona powinna poniesc koszt tych butow na zachodzie nie robia problemu jesli chodzi o zwrot towaru czy wymiane tylko w polsce jest z tym klopot..daj znac jak sie sprawa skonczyla moze uda Ci sie jednak odzyskac pieniadze za te bartki..na pocieszenie dodam ze mojemu Kacprowi tez bardzo szybko nozka rosnie niecaly mc temu kupilam mu adidaski 22 rozmiar i moze jeszcze z mc w nich pochodzi to max...


Kakakarolina fajne te buciki dawida a gdzie mozna je kupic?
 
niechcący weszłam na wasz wątek wrocławianek więc Wam nie pomogę w kwestii lokalizacji sklepów stacjonarnych. Tu jest numer do przedstawiciela handlowego z woj dolnośląskiego
Tomasz Dygas
tel. +48(0)790360778 powinien wiedzieć.
U nas te butki są w takich małych sklepach daleko od centrum:)
 
hmmto może na ul. Polaka będą mieli :-)
Ja kupowałam elefanten, i sandały znowu kupie ich produkcji, jak dla mnie najlepsze buty ...zimowe 139 a wiosenne i letnie ok 99 zł...:-/ ale tańsze niż w Bartku...
też bym reklamowała i powiedziała, ze dziecko przez to ucierpiało...przykre jak ktoś tak odwala robote :-) Jak będziesz Deichmannie to weź sobie miarkę na nóżki, ja zawsze kupuje rozmiar wiesze a zimowe nawet o 2 żeby weszła ciepła skarpeta :-) Wkąłdka może być dobrej dl jeżeli jest o 0,5 cm większa, ale czy ktoś sprawdzał jakie ma podbicie twój synek ? jak wygląda but i czy nie uciska gdzieś ...? eh... daj znać...
 
Oj to Emel chyba podrożał. Za wersję roczki w tamtym roku wołali 109,90. Sąsiadka mi mówiła, że na rogu Gajowej i Kamiennej wyprzedają jakieś buty, ale chyba firmy Bartek.

tez slyszalam o tej wyprzedazy bo sklep likwiduja..ale z tego co wiem sa tam tez inne buty niz bartki..tylko nie wiem dokladnie gdzie i jak sie nazywa ten sklep bo chetnie bym sie przejechala.
 
Ja tu tak na chwilke i 'przypadkiem' :-) Też bym te butki reklamowała i do tego poprosiłabym o zwrot kasy lub butki 2 rozmiary większe- może na jesieni sie przydadzą i pieniądze nie będą zmarnowane :-D
Z Bartkami kupionymi na Grunwaldzie miałam podobną przygodę- w sklepie było OK, ale w domu, jak synek chwile pochodził, to okazało sie, że nie są za wygodne- pojechaliśmy i bez problemu wymienili mi od razu na inny model (od ręki znaczy się), a wymienić musieli nie ze względu na rozmiar (było 0,5 cm luzu) ale na podbicie.
 
Witam :) Ja wczoraj przeszłam prawie wszystkie galerie we Wrocławiu i prawdę mówiąc wybór butów na wiosnę dla dzieci (patrzyłam na chłopięce) żaden. Prędzej sandałki można kupić :/ na szczęście udało mi się kupić w magnolii (jest wyprzedaż) w sklepie z obuwiem sportowym adidasy nike, pięknie wyginające się tam gdzie trzeba za 69 zł. W porównaniu z Bartkiem cena rewelacyjna, a jakościowo nieodbiegają :) Dodam, że zimowe miałam ecco i sprawdziły się rewelacyjnie, niestety wiosennych praktycznie w sklepie nie ma :(
 
Witam :) Ja wczoraj przeszłam prawie wszystkie galerie we Wrocławiu i prawdę mówiąc wybór butów na wiosnę dla dzieci (patrzyłam na chłopięce) żaden. Prędzej sandałki można kupić :/ na szczęście udało mi się kupić w magnolii (jest wyprzedaż) w sklepie z obuwiem sportowym adidasy nike, pięknie wyginające się tam gdzie trzeba za 69 zł. W porównaniu z Bartkiem cena rewelacyjna, a jakościowo nieodbiegają :) Dodam, że zimowe miałam ecco i sprawdziły się rewelacyjnie, niestety wiosennych praktycznie w sklepie nie ma :(
a mozesz dac jakas fote butkow??i jak sie dokladnie sklep nazywal bo cena naprawde kuszaca...
 
reklama
Ja kiedyś zamawiałam buty Bartka przez ich stronę internetową. Jest tam fajna opcja wydrukowania rozmiaru i w domu na spokojnie można dziecku zmierzyć, czy but będzie pasował.

Obecnie kupuję buty w Astrze - na pierwszym piętrze jest taki sklepik, który chyba nosi nazwę "Bartuś", ale mają tam buty z różnych firm i cenowo (przynajmniej Bartki) są bardzo ok:)
Drugi fajny sklep z obuwiem dla dzieci jest w Hali Tęcza (pod koniec hali, obok poczty). Panie są tam bardzo miłe i jak nie mają jakiegoś rozmiaru, to go ściągają i same dzwonią, kiedy jest dostępny.
 
Do góry