reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tanie ubranka we Wro?

Witajcie,

mam mnóstwo małych już ubranek po mojej córeczce- body, pajacyki, bluzeczki itp.- chętnie sprzedam za niewielkie pieniążki. Wszystko użyte raptem po kilka razy, czyste i kolorowe. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, niech pisze na priva.
 
reklama
ja mam na sprzedaż ubranka po córeczce, część prawie nie noszona, kupowane w Polsce i USA, duża część markowa. Na razie w rozmiarach 50-62, niedługo będę też miała dużo w tym duście na 68. Sprzedam za niewielkie pieniądze, ceny do uzgodnienia, bo szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyceniać.
Załączam trochę poglądowych zdjęć. Zainteresowane mamy proszę o kontakt na priva :)
P5150012.jpgP5150018.jpg
pencil.png
 
Mam do sprzedania monitor oddechu angelcare- 180zł

i adapter pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży besafe - 80zł

wszystko w idealnym stanie.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam na priv.
 
Ktoś jest zainteresowany kupnem fotelika na rower?
Nowy, był tylko zamontowany i okazało się, że nie pasuje do mojego roweru.
Kupiłam na allegro dałam prawie 150zł z przesyłką.
Ale odstąpię taniej.
Duży, na tył (nie trzeba bagażnika do zamontowania go), do 32kg.
 
Do góry