reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

mab

Dołączył(a)
21 Styczeń 2010
Postów
7
Serdecznie zapraszamy

17 kwietnia (sobota)

na DZIEŃ OTWARTY do Zaczarowanej Akademia
(Warszawa, Kępa Tarchomińska,ul.Gladioli 1 )

w godzinach: 11.00-15.00
Prosimy o telefoniczne potwierdzenie przybycia.

Tel. 691 369 278 lub 601 260 033
www.zaczarowana-akademia.pl
 

Załączniki

  • IMG_2732.jpg
    IMG_2732.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 90
  • _dni_otwarte.jpg
    _dni_otwarte.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Witam!
Lothien gdzie prowadzisz swoja ciaze?
Pytam z ciekawosci, ja zapisalam sie do programu ZMiJA (zdrowie mama i ja) w szpitalu na Inlackiej.Musze powiedziec, ze jak narazie jestem zadowolona.
Pozdrowionka i Ciebie i brzuszka:-)
 
Hej Dziewczyny!
ja jestem z okolic Legionowa :) wiec jest nas juz trzy.
I podobnie jak salma zaczelam chodzic na Inflancka.
Poczatkowo chodzilam prywatnie wiec teraz mam mieszane uczucia.. ale w zwiazku z tym ze chcialabym tam rodzic bede kontynuowac wizyty na inflanckiej.
jak Wasze samopoczucie w ciazy?
 
Witaj Gosiula!!!:-)
Super ze jest wsrod nas kolejna mama:-)
Samopoczucie.....no ja od jutra wejde w 33 tydzien, wiec ze mna roznie.Ciezko mi juz zbyt dlugo chodzic,dluga jazda samochodem tez jest meczoca.Czesto mam zgage, bole krocza.Ostatnio dwa dni bolala mnie glowa, ratowalam sie Apapem.
Ogolnie wciaz jestem zmeczona,wciaz bym sie wylegiwala:-)
To moja druga ciaza, przy pierwsze nie mialam prawie zadnych dolegliwosci.Piewszy porod zakonczyl sie po 17 godz cc.Ale wszystko skonczylo sie dobrze synek ma teraz 5 i pol roku:-)
Zobaczymy jak bedzie teraz:-)Mysle i nastawiam sie pozytywnie!

Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
To u Ciebie juz blizej konca :) u mnie troche wiecej niz polowa :)
Zgaga mi tez okropnie dokucza.. w sumie od poczatku ciazy mnie meczy a jak mowi moja lekarz bedzie jeszcze gorzej ;)
Jezeli tylko masz mozliwosc to lez i odpoczywaj:)
Ja jeszcze pracuje ale mam zamiar pod koniec wrzesnia isc juz na zwolnienie i bede leniuchowac:)
Synka juz masz a teraz kogo oczekujesz?:)
 
Witam:-)

Dzisiejszy dzien zaczal sie pechowo, nie tylko z powodu deszczu:-)
Wstalam rano tuz po 5-tej razem z mezem, z zamiarem pojechania do szpitala i oddania moczu do badania.
Niestety tuz przed wyjsciem na autobus pekl mi pojemnik:-)
Komiczna sytuacja:-)Coz poszlam do apteki po kolejny i jutro mam nadzieje uda mi sie wyprawa:-)

Mecza mnie bole krocza, nie moge normalnie przelozyc sie z boku na bok:-(Najgozej jest przy wstawaniu,no ale takie sa uroki ciazy.

Gosiula tym razem to bedzie dziewczynka, jak mi lekarz na USG powiedzial, to malo z lozka nie spadlam:-)
Bardzo chcialam tym razem coreczke i sie udalo.Planowo Tosia urodzic sie ma 30 pazdziernika, ale jak bedzie czas pokaze.Synek urodzil sie 11 dni po terminie, wywolywali mi porod żelami.Nic przyjemnego!!!
Mowiono ze po 2 moze 3 godzinach urodze....Guzik prawda, dostalam zele o 8:30 oczywiscie skurcze pojawily sie niemal natychmiast, ale na porodowke wzieto mnie dopiero o 18-stej.O 23-ciej dopiero mialam rozwarcie na 9 cm.Okazalo sie ze szyjka nie do konca zanikla, wiec o polnocy przewiezli mnie na sale operacyjna i zrobili cesarke.
Synek urodzil sie o 00:50.
Mam nadzieje, ze teraz pojdzie latwiej i szybciej:-)Na pewno zadnych zeli;-)
A Ty Gosiula kogo sie spodziewasz, synka czy coreczki?:-)Do kogo chodzisz na wizyty na Inflacka? Ja do P.doktor Zawadzkiej, wlasnie w ten czwartek mam wizyte.Bardzo mila i sympatyczna Pani doktor, na prawde!
Jak tam przygotowania do narodzin, kompletujesz juz wyprawke, ciuszki i inne akcesoria?:-)

Ja juz zaczynam powoli pakowac torbe do szpitala, niby jeszcze czas, ale zycie plata figle, a przezorny....:-)

Pozdrawiam Goraco!!!!
 
Ostatnia edycja:
Gosiula mam jeszcze jedna prosbe do Ciebie.
Mozesz mi podpowiedziec, bo probuje wkleic od jakiegos czasu sowaczek do swojego profilu i nie mam pojecia jak.
W synkiem w ciazy bywalam na noworodku, tam bylo to mniej skomplikowane:-) a tutaj nie radze sobie.
Z gory dziekuje

Pozdr
 
reklama
Do góry