reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

Witajcie dziewczyny!
My wlasnie w czwartek mamy drugie szczepienia 5 w 1 i rota.
Toska zniosla pierwsze szczepienia bezproblemowo, moze byla bardziej spiaca.Problemow ze spaniem po szczepieniach raczej nie bylo, raczej przeciwnie.Nosek czyscimy tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba,raz w tygodniu przewaznie.
 
reklama
Witajcie!

Byliśmy dziś na na szczepieniach, Tosia dzielnie je zniosła:-)
Waży 6370 i ma 61 cm, od urodzenia przytyła 10 cm.
Sprawdzałam na wykresach i w/g nich ma idealna wagę i wzrost.
Podam Wam linka na którym można sprawdzić na wykresach siatki centylowej czy dziecko prawidłowo się rozwija.
Oto on: Siatki Centylowe - sprawdź wagę dziecka - prawidłowy rozwój dziecka

Chciałam dodać że my tez chodzimy do doktor Martyny na Milenijną.

Pozdrawiam!!!
 
Witajcie!

Byliśmy dziś na na szczepieniach, Tosia dzielnie je zniosła:biggrin2:
Waży 6370 i ma 61 cm, od urodzenia urosła 10 cm.
Sprawdzałam na wykresach i w/g nich ma idealna wagę i wzrost.
Podam Wam linka na którym można sprawdzić na wykresach siatki centylowej czy dziecko prawidłowo się rozwija.
Oto on: Siatki Centylowe - sprawdź wagę dziecka - prawidłowy rozwój dziecka

Chciałam dodać że my tez chodzimy do doktor Martyny na Milenijną.

Pozdrawiam!!
 
dziewczyny, czy nie ma któraś pożyczyć jakieś spacerówki większej, rozkładanej na płasko?
Nagła sprawa - zmarł brat mojej mamy, jedziemy dziś na pogrzeb i chętnie bym została u niej przez tydzień, ale mam problem z wózkiem - z piwnicy wychodzą, a nie wniosę wózka 20kg+8kg dziecka na 4te piętro,a nie wyobrażam sobie, że przez tydzień nie wyjdę na spacer z dzieckiem...
 
twieenie ma nadzieję, że udało Ci się coś załatwić. Ja niestety mam tylko wózek 3 w 1 i tez jest dosyć ciężki:(

u nas zaczyna sie poprawiać sytuacja. Ala robi sie spokojniejsza i znowu zaczyna spać w dzień...bo miała ogromne problemy, przy zasypianiu oczy miała jak pięć złotych, machała rączkami i nóżkami, miała przyspieszony oddech i tętno, zasypiała dopiero po około godzinnym "aerobiku", ale tak jak mówię tylko wieczorami...w dzień nie było mowy o dłuższym śnie...
Martwi mnie tylko cały czas to, że ma powiekszone węzły chłonne, chyba sie przejdę do lekarza bo nie daje mi to spokoju...
 
Hej Dziewczyny!
Tweenie ja tez bym nie poratowala spacerowka bo narazie mamy tylko gondolke.. jak sobie poradzilas? udalo sie cos zalatwic?
My bylismy juz na pierwszej wizycie u lekarza- corka mi zdrowo rosnie bo przybrala kg przez miesiac. Takze skoro tak ladnie przybiera to dalej mam karmic tylko piersia. Poki mleczko jest to tak bede robic ;)
Moja mala cos dzisiaj marudna- od 11 prawie wogole nie spi.. zasnie na chwilke i sie wybudza. I juz chyba ze zmeczenia tak marudzi..
Mam z nia problem zeby wyjsc na spacer.. Strasznie nie lubi sie ubierac w kombinezon, nie mowiac juz o czapce.. Zawsze przed wyjsciem jest placz, potem usypia ale gdy zdarza jej sie przebudzic i poczuje ze jest taka opatulona to znowu placz.. No i musze ja wyjac z wozka, uspokoic i na chwilke jest spokoj.. Chcialabym wybrac sie z nia juz na dluzszy, spokojny spacerek. mam nadzieje ze nastapi to szybciej niz dopiero na wiosne..
Lothien jak tam wezly chlonne u Ali? bylas u lekarza?
Pozdrowionka
 
Hej hej dziewczyny!
co taka cisza u Nas nastala?
Jak sie miewacie i co u Waszych maluszkow?
Moja corcia rosnie i powoli zaczyna gaworzyc i wydawac smieszne dzwieki ;) Coraz dluzej sypia- juz kilka razy zdarzylo jej sie spac 6 godzin!:) Mam nadzieje ze niedlugo stanie sie to regula ;)
Czekamy na wiosne.
Pozdrowionka!
 
Hej dziewczynki!!!
My zaganiani, mało czasu na wszystko!
Malutka Lothien sie pochorowała była w szpitalu na zapalenie oskrzeli, chyba są już w domku, zbieram się żeby do nich zadzwonić....ale z czasem krucho.
Tośka rosnie jak na drożdżach, gaworzy, śmieje się w głos, udaje samochód ;-)
Che już sama siedzieć, podnosi głowę wyciąga ręce i siada.
Dziś no tyle uciekam!!!

Moze jakiś wspólny spacerek???
 
Witajcie!
Gratuluję dzieciaczków :) Ja mam termin na 12.04 ... Jest ktoś może z Legionowa ? Gdzie rodziłyście ? Możecie polecić jakiś szpital ?
Pozdrawiam
 
reklama
Witaj 22kasia,
ja jestem z Legionowa.
Rodziłam w W-wie w Bielańskim ale miałam cc więc raczej niewiele Ci pomogę.

Z opieki w sumie jestm zadowolona może dlatego, że w zasadzie nie potrzebowałam żadnej pomocy po porodzie no i w trakcie;-)
 
Do góry