reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

Hej hej dziewczyny!
moja corcia tez rosnie jak na drozdzach:) Gaworzy i pieknie sie usmiecha. Zaczyna podnosic glowke lezac na brzuszki i probuje sie obracac. Ogolnie sama radosc:)
Ja jestem chetna na wspolny spacerek ale niech sie zrobi jeszcze troszke cieplej bo poki co to pogoda taka zmienna jest.
Mam nadzieje ze u coreczka Lothien juz zdrowa i ze wszystko u nich w porzadku.
Ja jestem z Legionowa. Rodzilam w styczniu na Inflanckiej. Bylam bardzo zadowolona. Wszystko przebieglo bez problemow, po dwoch dniach wyszlysmy do domku. Opieka w porzadku.
pozdrowionka!
 
reklama
Dzięki za odp, ja myślałam o Karowej - tam mam prowadzącą, ale podobno wysyp ciężarówek teraz mają, więc zobaczymy czy mnie nie odeślą :)
Legionowianki jak już urodzę to zapraszam na wspólny spacerek - wiosna idzie :D
 
Witajcie dziewczyny!!
Ze sto lat mnie tu nie było, ale nie było czasu.
W pierwsze święto chrzciliśmy Tośkę, przyjechali goście ze Szczecina wiec mieliśmy pełen dom a także pełne ręce roboty:-)
Malutka już nie taka malutka:-) rośnie z każdym dniem, apetycik dopisuje.
Właśnie odnośnie jedzonka jak karmicie maleństwa, mogłybyście napisać jaki macie jadłospis?
Sama już się pogubiłam w tych karmieniach. Leosia karmiłam tak 6 lat temu, a skleroza nie boli:-)
My jak na razie o 7 30 dajemy małej mleczko 200 ml - już NAN2, na drugie sniadanko tj około 11 30 kaszke na mleku 150 ml,lub mleczko 200 ml,o 13-14 obiadek 150 ml i deserek 125,nie zawsze wszystko zjada, o 16 stej kaszkę na mleku 150 ml i o 20 stej ostatnie jedzonko mleczko 200 ml.W nocy już nie woła jedzonka.Ale chyba zaczynają się nam ząbki, Tośka ślini się strasznie, wszystko wkłada do buźki, nocami też zaczyna popłakiwać, trzeba wstać dać jej smoka i pobujać.Budzi się czasami 3 razy w ciągu godziny bidulka, także znów wróciło nocne wstawanie:-)
Zapomniałabym od miesiąca pracuje:-)W weekendy wtedy mąż siedzi z dzieciakami,jestem zadowolona bo bliziutko domu i troszkę tam odpoczywam od dnia codziennego:-)

Całuje Was i pozdrawiam oraz witam NOWE FORUMOWICZKI!!!
 
reklama
kto chętny to zapraszam do wspólnej zabawy na placu zabaz za Urzędem Miasta w Legionowie oczywiście :) może jutro przed południem albo każdego innego dnia :)
 
Do góry