reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

reklama
Dziewczyny,

Nie było mnie tu ze sto lat!!!
U nas wszystko dobrze, Ala rośnie jak na drożdżach - choć jest raczej z tych mniejszych i drobniejszych niejadków. Pięknie siedzi, stoi przy meblach, gada po swojemu. Chodzimy na długie spacery, póki jeszcze pogoda znośna. A jak u Wasze maluchy?

Chciałam Was również poinformować, że na Tarchominie powstaje nowy Komis Dziecięcy (otwiera go moja mama) więc jeśli macie jakieś rzeczy które chiałybyście sprzedać to zapraszamy - dzwońcie pod nr 693 651 951. Komis znajduje się na ul. Myśliborskiej przy głównej poczcie:)
 
hej!
potrzebuję zakupić mojemu brzdącowi wkładki ortopedyczne do butów, czy ktoś kojarzy sklep z tego typu asortymentem gdzieś w okolicy, czyli Białołeka, Legionowo?
 
jest taki sklep, na Mehoffera chyba... W każdym razie, koło tego dużego kościoła i poczty. Tam są takie sklepy - cukiernia, dziecięcy, stomatolog i właśnie jakiś rehabilitacyjny.
 
Dziewczyny ależ u Was cicho :) a ja mam pytanie ;) czy możecie polecić jakiś gabinet gin z usg na miejscu na Tarchominie lub w okolicach? gdzieś gdzie chodziłyście?
Chodzę państwowo, ale chcę mieć taką rezerwę prywatną :) stąd gdybyście były w stanie coś polecić to z góry dziękuję :)
 
reklama
Witajcie, jestem nowa i od pół roku nie mieszkam już na Białołęce ani na Mazowszu :-)
Polecam serdecznie pediatrę - neonatologa DR JOLANTA MARTYNA , przyjmuje na Białołęce na ul.Millenijnej.
Pani doktor konkretna i odpowiada na każde pytania, SUPER lekarz nam się trafił i przez przypadek :-D
Teraz po przeprowadzce też mamy fajną Panią doktor, tylko wizyta trwa nawet 30min :-)

Pozdrawiam K82
 
Do góry