reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Czy ciebie również dotyczy ta sytuacja? Na razie podwyżki dostali nauczyciele, a nie, przepraszam... jedna pani nauczycielka, w piątek senat miał się pochylić nad sytuacją mam, ale przecież są sprawy ważne i ważniejsze.
Najpierw podwyżki dla polityków, potem wakacje, a mamy?

No przecież Matka Polka zawsze była uciemiężona i sobie radzi w każdych warunkach. Tylko, czy naprawdę tak musi być? Co o tym sądzisz? Ja się wkurzyłam :(

O sytuacji więcej przeczytasz w BB

reklama

ness.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No dla mnie to farsa, bo ja od czerwca nie dostałam ani grosza. Mam nadzieje, że prawo nie działa wstecz i pozytywnie rozpatrzą moje L4. Niestety w 5 tc, trafiłam do szpitala, miesiąc po podpisaniu umowy i ZUS kręci nosem żeby mi zapłacić...

ossowska.a.8

Rozwiązania
0
Ja to się bym bardziej zastanawiła nad tematem który dotyka kobiety mianowicie że bardzo często są skreślone przez potencjalnych pracodawców tylko dlatego że mają dzieci bądź dlatego że w naturze to kobieta rodzi...

Marynia88

Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Senat odrzucił ten projekt ustawy, nic nie przyjęto - w sejmie ogromna większość posłów głosowała za podwyżkami ale poszli po rozum do głowy i ostatecznie odrzucono projekt podwyżek.