reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 642
Miasto
Warszawa
Czy ciebie również dotyczy ta sytuacja? Na razie podwyżki dostali nauczyciele, a nie, przepraszam... jedna pani nauczycielka, w piątek senat miał się pochylić nad sytuacją mam, ale przecież są sprawy ważne i ważniejsze.
Najpierw podwyżki dla polityków, potem wakacje, a mamy?

No przecież Matka Polka zawsze była uciemiężona i sobie radzi w każdych warunkach. Tylko, czy naprawdę tak musi być? Co o tym sądzisz? Ja się wkurzyłam :(

O sytuacji więcej przeczytasz w BB
 
reklama
No dla mnie to farsa, bo ja od czerwca nie dostałam ani grosza. Mam nadzieje, że prawo nie działa wstecz i pozytywnie rozpatrzą moje L4. Niestety w 5 tc, trafiłam do szpitala, miesiąc po podpisaniu umowy i ZUS kręci nosem żeby mi zapłacić...
 
Ja to się bym bardziej zastanawiła nad tematem który dotyka kobiety mianowicie że bardzo często są skreślone przez potencjalnych pracodawców tylko dlatego że mają dzieci bądź dlatego że w naturze to kobieta rodzi...
 
Do góry