reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarczyca a ciąża

reklama
tak podobno jest, ze czesciej przechodzi to na dziewczynki, ale to pewnie dlatego, ze kobiety czesciej choruja na tarczyce niz mezczyzni, eh.......
 
Swoją drogą ciekawe czemu tak jest? My mamy Hashimoto, a mężczyźni hemofilię, daltonizm... podział chorób ze względu na płeć. Masakra
 
Na to wygląda. Ja osobiście nie mam pojęcia jak to jest, ale zapytam endokrynologa w czwartek jak będę na wizycie może on będzie dokładnie wiedział:confused:
 
Witam
ja tez mam niedzoczynność tarczycy z ktora walcze juz jakis czas u mnie
skacze najardziej TSH ale jak na razie od kilku miesiecy utrzymuje sie w okolicach 1 :-)
ja tez biore euthyrox jednego dnia 75 a drugiego dnia 100 i dopiero po tej
dawce zaczelo mi spadac. oczywiscie tez jestem na etapie staranek o dzidzie no i mam nadzieje ze w koncu ta wredna @ juz nie przyjdzie :-)
Misia mozesz napisac do jakiego lekarza chodzisz o widze ze jestes z Wawy :-)
 
Alicja1985 hej :-) Ja chodzę do LuxMedu do Ali Chahrou - nie wiem czy dobrze napisalam :eek: jest endokrynologiem i internistą.
 
A zadowolona jesteś? Bo ja póki co, zobaczymy jak się wykaże jeżeli chodzi o najważniejszą rzecz w życiu :-) Dzidzia :-) Ale myślę, że będzie ok.
 
reklama
ja juz do swojego chodze 2 rok i jak na razie jestem bardzo zadowolona tfu tfu żeby nie zapeszyć :-)
zawsze wszystko wytlumaczy nie zbywa niczym nie przyśpiesza wizyty u niego czasami siedzi sie godzine i chociaz wiem ze to sa dobrze wydane pieniadze nie bierze tez duzo za wizyte w lux medzie strasznie trudno sie do niego dostac miesiac temu umawialam sie do niego na wizyte i mam dopiero na 9 sierpnia :-)
on tez prowadzil moje kolezanki w ciazy i byly bardzo zadowolone :-)
 
Do góry