reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TARGOWISKO! - Czyli co jest mi nie potrzebne a może komuś się przyda.

reklama
dziewczyny( bede mama grudniową) nie wiem czy moge tutaj wam coś zaoferować- jeśli nie zbesztajcie mnie i usune.otóż zakupiłam kombinezon dla dziewczynki i na ostatnim usg okazało się,że będzie chłopczyk ,dlatego zalezy mi na szybkiej sprzedaży. cena to 69zl wraz z przesyłka(tyle ja zapłaciłam), roz 56, stan idealny
Zobacz załącznik 585430
 
Witam :-)

Jestem z innego wątku ale może któraś dziewczyna będzie zainteresowana. Mam do sprzedania wózek Implast bolder ecoline 3w1.



 
Zapraszam na moje aukcje na których wyprzedaję ubranka po moich dzieciaczkach. Sprzedaję tylko te ubranka które sama chciałabym kupić, tzn. bez plam, dziur, przetarć itp. Jeśli kogoś zainteresują większa ilość to chętnie ponegocjuję ;-)
Staram się wystawiać codziennie coś ale tyle tego jest, że nie nadarzam ;-) wiec jeśli interesuje kogoś coś w większym rozmiarze (dziewczęcego) to proszę pisać.
Przedmioty użytkownika domini-cz-ka - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Witaj,
Mam do sprzedania ubranka po córeczce, ubranka są w stanie bardzo dobrym. Gdybyś była zainteresowana prześlę zdjęcia na meila. Ubranka są od rozmiaru 56 do 80.Do tego śpiworki do spania i kombinezon. Serdecznie zapraszam.
 
Witam
mam do sprzedania troche ubranek po mojej starszej coreczce.W maju urodze druga coreczke ale niestety niektore ubranka nie pokryja sie nam jesli chodzi o wzrost i pore roku.Odbior osobisty mozliwy na terenie Nowej-Huty,Niepołomic.Moge wyslac poczta lub kurierem.

Kombinezony 5-10-15,George rozm.62 gratisy!!!!!!! (4145182265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Spodenki 5-10-15 rozm.80 Nowe !!!! Gartisy :) (4145180946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LETNIA PAKA dla córeczki 3-6mies. nowe GRATISY (4145179590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
gdyby ktoras chciala sprobowac tego smoczka soothie, to mam nieuzywanego jednego tego co zakupilam z milusia :) sprzedam go za symbliczne 10 zł + przesylka

moja zalapala zwyklego smoka z canpola :) tamtego nie dawalam bo chcialam sprobowac najpierw zwykly i jest sukces :) ale i tak mysle ze ten soothie wlasnie w tym pomogl
 
Do góry