reklama

Targowisko - sprzedam, kupię, zamienię, oddam!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2014' rozpoczęty przez _pietrucha_, 17 Październik 2013.

1. _pietrucha_

_pietrucha_ Gość

Witajcie na naszym targowisku!

Zachęcam do zamieszczania swoich ogłoszeń - może macie coś do sprzedania?
    Chcecie coś kupić?
    Zamienić, oddać?

425208_161484837358764_1552677834_a.png

Udanych transakcji!

2. She...

She... Fanka BB :)

Witam :-)

Jestem z innego wątku ale może któraś dziewczyna będzie zainteresowana. Mam do sprzedania wózek Implast Bolder Ecoline 3w1.

3. reklama
  4. sunset04

sunset04 Fanka BB :)

Dziewczyny
    Ze względu na brak miejsca (nad czym bardzo ubolewam) mam do sprzedania komodę kąpielową dokładnie taką jak w linku. Fantastyczna sprawa, bardzo funkcjonalny gadżet, wszystko pod ręką, wszystko co niezbędne się mieści, włączając wkładki laktacyjne i inne przybory potrzebne świeżej mamie i dzidziusiowi. Leki, maści, kremy, pieluchy - dosłownie wszystko! Byłam z tego bardzo zadowolona i bardzo ubolewam, że teraz nie mam na to miejsca.
    Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, lub jakaś znajoma itd proszę o kontakt na priv.

PRIMI SOGNI Komoda Kąpielowa OPEN PATRIC 99 FRIENDS - ZABAWKI

5. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

cena sunset cena !!! bo mi sie taka podoba ale zastanawiam sie po ile taka by byl ... tak jak w sklepie ??

6. Oliwka 36

Oliwka 36 Fanka BB :)

Cześć jestem mamą kwietnióweczki 2013, piszę tutaj, bo być może któraś byłaby zainteresowana [​IMG] mam do odsprzedania ciuszki dla dziewczynki rozmiar 50-56 najwięcej i troszkę w rozmiarze 62-68 [​IMG] kontakt proszę na priv

Załączniki:

7. DoMisia1985

DoMisia1985 Fanka BB :)

8. Alex_WA

Alex_WA Fanka BB :)

Przyjmę / odkupię tanio używaną wersalkę, tudzież kanapę z opcją spania i pojemnika na pościel, w dobrym stanie, jeśli ktoś chce się pozbyć, bo wymienia to ja chętnie się zaopiekuję - okolice Warszawy, Warszawa - transport mogę sobie zorganizować :)

Oczywiście zajrzę na Gu**tree, ale wolę popytać, bo może ktoś coś ma ;)

9. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

10. reklama
  11. awisniew

awisniew Początkująca w BB

12. liluś 87

liluś 87 Fanka BB :)

Poleć forum