reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

Witam!
Mogę się dołączyć??????
Cieszę się, że Tarnowianki mają swój wątek - dzięki Mrowa ;)
Nazywam się Dana i będę rodziła 1 lipca (przynajmniej taki mam termin,hihihi). Z USG wychodzi, że będzie już niedługo z nami Emilka ;). Od 3 dni tak mnie kopie, że aż czasami boli. Ale cóż taki żywot mamuśki ;) To nasze pierwsze dziecko i już nie możemy się doczekać. Jeszcze nie wiemy co nas czeka ;) (noce nieprzespane, zmęczenie i takie tam) ale to nic ... już ją kochamy!!!!!!
Pozdrawiam
 
reklama
Dana oczywiscie mozesz dołaczyc :) GRATULUJE DZIDZI !!!!!!!!!!
My tez zastanawialismy sie nad imieniem Emilka ale zostało na Amelce ;)
a gdzie mieszkasz ?

 
Wynajmujemy mieszkanie na Westerplatte.Nie trzeba sie bać bo mieszkamy zaraz w pierwszym bloku od Elei, a tu jest jeszcze całkiem OK ;).
A Ty?
 
OK. nadrobiłam lekturę i wiem,że na Woli ;). Mnie się bardzo Amelka podoba, ale kompromisem z mężem wybraliśmy Emilkę-myślę, że też ładnie :) :laugh:
 
To będzie Szymon.Ale i na USG wyszła dziewczynka i jakoś czuję, że to będzie dzieczynka :laugh:
Od wczoraj bardzo źle się czuję, mam takie skurcze w okolicach podbrzusza, brakuje mi tchu i w ogóle moja kondycja fizyczna jest nieciekawa-CZY TO NORMALNE? Jestem w 31 tygodniu ciąży. Macie już takie doświadczenie?Nie wiem czy mam się zacząć niepokoić, czy już tak będzie i jest to "normalne".Proszę napiszcie.
 
Mnie tez sie sniał ze bedzie dziewczynka ale pozniej wszyscy mówili ze wygladam na chłopaka i tez tak zaczełam myslec ale na USG wyszła dziewczynka z czego bardzo sie ciesze :)

Dana ja nie pamietam zeby mnie podbrzusze bolało ale mozesz zadzwonic do lekarza albo podejsc na szpital . A kopndycje w tych tygodniach to miałąm straszna :( wyjscie po schodach to było dopiero wyzwanie a ile przytym było przystanków ufffffffffff . Jak szłam na spacer to dostawałm zadyszki :p
Ogólnie kondcja była kiepska :p a jak było ciepło w kwietniu tak ok 16 to dla mnie był to upał starsznie sie wtedy czułam i nogi mnie strasznie bolały :( ale poporodzie wszystko wróciło do normy :)
 
Dziś już dam jej spokój - tzn dr. Poza tym już minęło. Jak będzie tak jutro to zadzwonię do ginekolog i sprawdzę czy coś jest niepokojącego. Dzięki za tak szybką odpowiedź. Emilka daje tak czadu kopnięciami, że czasami trudno wytrzymać-tłumaczę sobie to tym, że dziecko dobrze się rozwija - hihihi ;D
 
No wkoncu musi dac znac ze zyje ;)
wysłałam ci widomosc na privtne konto bb otrzymałas
 
reklama
Do góry