reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

reklama
Magda nie umiem połapać się w forum na noworodku.Proszę opisz mi jego zasadę.Już jestem zalogowana.
 
Dana, zapraszam na forum czerwcóweczek 2006 - tak wyczytasz wszystko o dolegliwościach :-) Ja dziś zaczęłam 33 tydzień i jak na razie nie mogę narzekać - czuję się dobrze, ale oczywiście brzuszek przeszkadza...

Do kogo chodzisz do lekarza? Gdzie będziesz rodziła?
 
Czyli dokładnie tak jak moja kuzynka - tylko, że ona panad 2 lata temu ;D Ja będę rodziła na starym szpitalu :-) A już myślałam, że może spotkamy się na sali porodowej ;-)
 
O widze ze sa nowe Tarnowianki witam serdecznie.

Mrowa napisz mi jak tam po seansach w grocie solnej wybieram sie w przyszlym tygodniu bo gardlo bezprzerwy mnie boli pomaga?

Jak tam Mela pewnie goni juz porzadnie.


 
Kacha moim zdaniem to cos daje napewno a nie zaszkodzi ;)
Kubusiowi tez sie pzryda moze akurat go to wzmocni akie mini wczasy nad morzem ;) ;D

A Mela goni juz na całego teraz prawie cały dzien oprócz drzemek siedzimy na polu wykorzystujemy pogode na maxa :)
A jak tam Kubus ??? Zdrowy ??? Pewnie tez cały czas spedzacie na polu ;) :laugh:
 
Teraz pogoda super i jeszcze kuzynowie prawie codziennie sa u nas wiec Kube ciezko zagonic do domku nawet usypia i spi na polu. Dzis ledwo go o 20 wciaglam do domu a ile musialysmy go zabawiac zeby nie plakal. Pogoda super ale moglo by mniej wiac momentami czuje sie jak na morzem :laugh:

Do groty samej mi pasuje isc bo chora jestem bezprzerwy teraz gardlo znow mnie pobolewa i martwie sie zeby ten moj chlop sie odemnie nie zarazil. Ale jego pewnie tez wezme ze soba :)








 
reklama
cześć dziewczyny . Ja też jestem z Tarnowa mam 26 l i 3 chłopaków (7,5 l ,5 l , i 3,5 roku) . Narazie nie pracuje a to dlatego że moje dzieciaczki mają poważne problemy ze zdrowiem ,więc narażie siedzę w domu . Fajny pomysł z tym forum .pozdrawiamy
 
Do góry