reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

mrowa1

what's up!!!
Dołączył(a)
7 Listopad 2005
Postów
13 033
Mam nadzieje ze znajda sie jakies osoby z Tarnowa . Zapraszam na pogaduchy  ;) o dzieciach pogodzie i co jeszcze sie nawinie :laugh:
pozdrawiam
 
reklama
No to teraz mozemy sobie pogadac
Elaz a pracujesz gdzies czy siedzisz sobie w domciu samiutka iczekasz na mezusia tak jak ja wtej chwili ;D
 
Niestety nie pracuje i siedze wdomciu.Tzn.pracuje tak dorywczo,a szukam pracy na stale
 
Tak samiutka to nie jestem bo mam psa co mi pol domu rozwala.No ale lepiej ze cos biega po domu bo inaczej to by smutno bylo :)
 
napewno cos znajdziesz trzymam kciuki za ciebie :) a twój maz gdzie pracuje bo mój pracuje u Steinhofa klocki hamulcowe i haki na przemysłowej siedzi sobie w biurze ::)
A gdzie wczesniej mieszkaliscie??
 
A mezus to pewnie nie predko wroci,bo on jakis pracoholik jest ;D
A tak pozatym to ty z Tarnowa pochodzisz czy tu przyjechalas za mezem?
 
Ja od urodzenia mieszkam na woli mój mezus tez na woli ;D najlepsze jest to ze mielismy do siebie rzut beretem ;D jakies 300 m tylko przejsc przez głowna ulice ;D . A teraz mieszkamy sobie sami w domku jednorodzinnym i czasami to umieram z nudów dobrze ze jest net ;D
 
Moj pracuje w rodzinnym interesie-grubsza slusarka-jakies bramy itp.Dlatego tu wlasnie zamieszkalismy.Ja pochodze z Krakowa i troche dziko sie tu czuje,bo i rodzina i znajomi zostali tam,ale nic to.
 
reklama
Tesciow mam ok to przynajmniej tyle.Wogole to wszystko bylo by dobrze tylko mi dzidzi do szczescia brakuje
 
Do góry