reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Hejka!!!!

Ale burza w nocy byla:szok::szok::szok::szok::szok:blyskalo sie strasznie:confused::confused::confused:
Karolcia fajnie ze podroz minela dobrze
Massiek my bywamy w Chotowej nawet moj szwagier jedzie tam na weekend:cool2::cool2:
u kolezanki bylo super ma fajowy taras i chopcy sie super bawili:happy2::happy2::happy2:
a potem bylismy w Radlowie:-D:-D:-D:-Dsuper bylo:happy2:a dzis mam zamiar kupic sobie lezak:happy2:
 
hello :-)
Karola dobrze, że podróż szybko i sprawnie przebiegła :tak:
Aniu gratulacje :-)
Monikb koniecznie pośpiesz mnęża z tym netem :tak:Bo jak nie to my mu złożymy ponaglającą wizytę :-D;-)
Agunia czyli udany dzionek - fajnie :-)
Anita słyszałam burzę w nocy :tak:

A wogóle to mam niespodziewane wolne dziś.. wczoraj poszliśmy wieczorem do sklepu i ugryzł mnie komar w powiekę oka , tuż rzęsami jeden raz i pod jeden. Tak zapuchło, że ledwie otwieram :angry: Wyglądam masakrycznie :angry:
 
:-)


fajnie macie z tymi wycieczkami:tak: ja czekam na calkowite zakonczenie antybiotyku, wykurowanie Oskiego i powrót T;-)
my się wybieramy na weekend - znaczy w so pojedziemy po sklepie dopiero. Mam nadzieję, że z oka zejdzie do tej pory :szok:
coś mi sie z kontaktem stalo bo nie da sie wtyczki włóżyć bo strasznie sie błyska z niego i bzyczy:confused:
pewnie jakieś zwarcie - lepiej nie ruszaj :blink:
 
heloł
Nie było mnie prawie dwa tygodnie więc rzucę okiem co się działo. Jestem już drugi tydzień na urlopie i odpoczywam. W tamtym tygodniu byliśmy w Szczawnicy 4 dni. Było super. Noclegi w dobrym miejscu z widokiem na Dunajec i "Witoca". Siedząc na balkonie oglądaliśmy tratwy na rzece. Zaliczyliśmy wycieczkę rowerową do Czerwonego Klasztoru. Antosiowi się podobało na rowerze i już 5 dzień wybieram się żeby kupić mu wreszcie to siodełko. Wyjechaliśmy z nim też na Palenicę- on w nosidle żeby się za dużo nie wiercił. Pogoda też się udała. Jedyny problem to przerwy w dostawie prądu- była jakaś awaria.
W tym tygodniu jeździmy do mojej mamy na wieś. W poniedziałek zawieźliśmy piaskownicę z piaskiem w bagażniku i basen. Jestem strasznie tam zmęczona bo on ma tma dużo atrakcji i ciągle gdzieś znika i trzeba go gonić. Cały poobijany jak jakiś partyzant, ale zadowolony. Nawet się opalił mimo kremów z filtrem 30.
Najgorsze są komary-kupiłam mu jakiś srodek chicco w rossmanie i nawet pomaga, a siebie pryskam off-em.
 
reklama
Hejka !!!

Beti bidoku:tak::tak::tak:oby Ci zeszlo szybko:tak::tak:a gdzie się wybieracie na ten weekend??? Mnie też korci i korci jakiś wypadzik:happy2::happy2::happy2:
Ilaria to super że jestescie zadowoleni:cool2:zdjątka ekstra:cool2:
 
Do góry