reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

witka :-)

mi tez się komary dają we znaki już :no: najgorzej u teściów (pod laskiem) i na klatce też pełno :confused:
Anita no chodzi przy meblach ale jak trzeba dalszą trasę lub szybciutko to buch na czworaka :tak:
Ilaria super ci mija urlopik :-) pozazdrościć :happy2:
Beti bidulo nie fajnie z okiem :no: przesada :baffled: żeby w powiekę co za głupie owady :wściekła/y:
Ania to czekam na wieści bliżej weekendu :tak:

znikam bo kolejkę mam :-:)sorry2:
 
reklama
Uff, jak gorąco.

beti801 :szok: Co za wredny komar.

karolcia83 Dobrze, że podróż minęła spokojnie.

Ilaria Fajnie, że wypoczęłaś. To gdzieś naprzeciw przystani miałaś kwaterę?


A co to za weekendowe wypady?
Dziewczyny, to kiedy(piątek, sobota) i w który weekend(ten czy za tydzień) byłybyście chętne na piffkowe.
 
Aniu ja w tym tyg mogę piątek, bo w so wyjeżdżamy :tak:
Ilaria super się urlopujecie :-):tak:
Agunia okolice Krynicy chyba ;-)


Ale mi dzień zleciał szybko :szok: Porobiłam porządki, poprałam, nawet lodówkę rozmroziłam i wymyłam - dobrze, że się oko goi, bo nie wiem co bym jutro robiła :-D Tylko biedny P 10 godz w sklepie sam :-(
 
Uff, jak gorąco.

beti801 :szok: Co za wredny komar.

karolcia83 Dobrze, że podróż minęła spokojnie.

Ilaria Fajnie, że wypoczęłaś. To gdzieś naprzeciw przystani miałaś kwaterę?


A co to za weekendowe wypady?
Dziewczyny, to kiedy(piątek, sobota) i w który weekend(ten czy za tydzień) byłybyście chętne na piffkowe.
miałam pisać że wolę sobotę o ale widzę że Beti piątek pasuje to ja się mogę dostosować :-)
 
ja w nastepnym tyg wogóle nie dam rady bedziemy miec gości;-) piatek ten czyli jutro mi pasuje:tak:
Beti nożesz ale cie zaatakowały:wściekła/y::no:
 
Uff, jak gorąco.

beti801 :szok: Co za wredny komar.

karolcia83 Dobrze, że podróż minęła spokojnie.

Ilaria Fajnie, że wypoczęłaś. To gdzieś naprzeciw przystani miałaś kwaterę?


A co to za weekendowe wypady?
Dziewczyny, to kiedy(piątek, sobota) i w który weekend(ten czy za tydzień) byłybyście chętne na piffkowe.
nie tak całkiem naprzeciw tylko z boku - na ul. Słonecznej 16
 
reklama
Do góry