reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Ania ja odpadam bo Dawid będzie w pracy a teściowa jedzie do Anety.

Mrówa podziwiam Cię.

My już po kąpieli wróciliśmy do domu. Matuś się bawi a Dominik postanowił się przespać. Mało podoba mi się ta godzina :baffled: na takie przyjemności.
 
reklama
Hejka laseczki!

Animka daj już spokój :dry::dry::dry:
Madzia
a jakie robiłas??? kiszone;-);-):-D czy konserwowe???
Mini póżno masz te jazdy:confused::confused::confused::confused:a ilejuż przejeździłas:happy2:
Przyszła fajny wózek...ale gondolki by sie przydały:cool2::cool2:
Aniu pozdrów Szczawnice odemnie bo ją uwielbiam wprost:happy2:
 
Agunia dzis kiszone a jutro konserwowe ale tylko 20;-) kiszone daje mamie tez dlatego tak duzo wyszło:-p
Karolcia i o której wstał? pewnie Matus pójdzie późno spac:sorry2::-p
Ania ja powinnam byc;-) bardzo nie protestował meniu:-D
 
wiecie smutne to wszystko,
myslę, że są lepsze sposoby na rozruszanie forum....

czy na żywo byłybyście w stanie tak się do ludzi odzywać?
ja chyba z księżyca się wzięłam, nie rozumiem tego...
 
karolcia83 Fakt - późna pora na drzemkę, ale może nie będzie tak źle.

agunia271 Pozdrowię, ale mam nadzieję że mi te pozdrowienia przekażesz jutro osobiście. ;)

mrowa1 Super. :tak:
 
W sumie, jeśli rozkłada się na całkiem płasko to mógłby być.
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: TWIN K2 dla noworodków
Moi też korzystali z takiej wkładki-torby.


Bardzo ladny ten wózek ,ale maja ceny:szok:
Powiedzcie mi miała któraś z Was zgage w ciąży????
Już nie moge wytrzymać manti działa tylko ok 2h i mam wrażenie że zgaga wraca z podwojoną siłą,jest na to jakiś domowy sposób co by nie zaszkodzilo moim dzieciom???
 
Bardzo ladny ten wózek ,ale maja ceny:szok:
Powiedzcie mi miała któraś z Was zgage w ciąży????
Już nie moge wytrzymać manti działa tylko ok 2h i mam wrażenie że zgaga wraca z podwojoną siłą,jest na to jakiś domowy sposób co by nie zaszkodzilo moim dzieciom???


Przecież to ten sam co z linka allegro. A droższy bo jest z dwoma torbami-gondolkami, których tamten nie miał, a pasuje je mieć.

Na zgagę chyba migdały i imbir, ale nie jestem pewna bo tylko raz miałam.
 
reklama
Do góry