reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
Przyszła jakbys zauwazyła to kazda z nas szydzi przedżeznia;-) nie czepaij sie Anity bo fajna z niej babka :tak: to ty jestes tutaj nowa i musisz sie dostosowac do reguł panuajcych a naszym forum/watku tarnowskim:tak: to my go tworzymy i ty tez i niechcemy zgrzytów wiec prosze cie uprzejmie nie obrzucajmy sie błotem:tak: jesli ci sie nie podoba to nikt tutaj cie nie trzyma na siłe , jesli bedizesz dalej sluchac podjudzajacej cie Animki to daleko nie zajdziesz:sorry2::dry: myśmy juz dawno rzestały zwracac na nia uwage bo próbuje nas skłocic i wywołac burze na forum.
dojdzie do tego ze przeniesiemy sie na watek zamkniety i serial zostanie zdjety z anteny:-p:-D i co wtedy... zastanów sie.
 
Ostatnia edycja:
Witam się!!!!

Mini mam nadzieję że na następne też przybędziesz;-);-);-)
A ja dziś bylam Krynicy:tak::tak::tak:ale tam ludu:happy2::happy2::happy2:
Karolcia jak tam Matuś.???
 
Co za super stwierdzenie:tak::tak::tak:zgadzam się na 1000 porcent
a niektórzy to nie wiedza co to ambicja...naplujesz im w twarz a oni że deszcz pada:tak::tak::tak:nie rozumiem ludzi którzy na sile chca gdzies byc gdzie ich nie chca...

Przyszła Anita jest super babka:happy2:i może twoim zdaniem ma nudne życie i w ogóle...wez tylko prosze pod uwage że kazdy lubi co innego..to co tobie wyda sie nudne innym moze sie wydać interesujące...każdy ma takie życie jak chce...jak mu sie podoba i nie nam oceniać po prostu....
 
Dziewczynki dziękuję, Matuś już oki. Nasza rodzinna impreza nie była taka zła. Średnia wieku wyszła trochę niższa bo przyszła kuzynka Dawida i bardzo "dowcipny" wujek i jakoś było. Miniuś usnął nam ok 20. a Matuś dopiero przed chwilą wrócił zmęczony bo siedzi i bajkę spokojnie ogląda.

Mini ja też mam nadzieję że któregoś dnia się spotkamy. Anita Ciebie to również dotyczy ;-)
 
I ja się witam po sobotnim grillowaniu były nawet kiełbaski z ogniska :-)

Przyszła Mrowa Ci doskonale napisała :tak: wybór należy do Ciebie :tak: nie róbmy z naszego wątku Mody na sukces :no:
 
Ja nie powiedziałam, że jesteście okropne albo beznadziejne :)
To nie moje słowa ani myśli nawet :)
Wieki temu był zgrzyt... a Wy ciągle o tym rozpamiętujecie... co więcej nie ze wszystkimi miałam zgrzyt a wszystkie razem solidarnie macie mnie w czterech literach.
Ja tylko próbuję zrozumieć....

A rady do przyszłej by się nie denerwowała są raczej słuszne bo forum ma być przyjemnością dla jego użytkowników.

Poza tym nie próbuję Was skłócić.... nie mam w tym żadnego interesu.

Chociaż cokolwiek nie napiszę i tak będzie złe, będzie atakiem na Was...
 
witam wieczorową porą
Agunia dzięki bardzo :tak:

Mini - to zapraszam na kompocik :-D
na kompocik powiadasz ?? :-D:-D:-D

mini55 może bedzie nam dane spotkac sie np. w parku:tak: no oczywiście jesli ktoś się dołączy to z miłą chęcią poznam w realu;-)
Anita bardzo chętnie :tak: w końcu nasze dzieciaczki to rówieśnicy . Niech no Borys w końcu pozna kumpla Oskara :-D

Mini mam nadzieję że na następne też przybędziesz;-);-);-)
Agunia pewnie że tak :-) jak tylko będzie okazja :tak:
Jak córa ???

Dziewczynki dziękuję, Matuś już oki. Nasza rodzinna impreza nie była taka zła. Średnia wieku wyszła trochę niższa bo przyszła kuzynka Dawida i bardzo "dowcipny" wujek i jakoś było. Miniuś usnął nam ok 20. a Matuś dopiero przed chwilą wrócił zmęczony bo siedzi i bajkę spokojnie ogląda.

Mini ja też mam nadzieję że któregoś dnia się spotkamy. Anita Ciebie to również dotyczy ;-)
Karolcia no widzisz nie było tak źle :tak: Fajne są takie spotkania rodzinne :tak:
Zawsze coś się dzieje .
Dobrze ze Matuś już lepiej ... ..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry