reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Witajcie, pisze tutaj, bo nie mamy żadnego tematu kulturalnego:-) zapraszam do wzięcia udziału w Kiermaszu zabawek. Poniżej szczegółowa informacja.
StowarzyszeniePsychologii, Edukacji i Rozwoju Osobistego „Kropla Słońca”oraz Przedszkole nr 8 w Tarnowie zapraszają z okazji DniaDziecka dzieci oraz rodziców z Tarnowa i okolic do uczestnictwaw KIERMASZU ZABAWEK pt. „ ZAMIEŃMY SIĘ”. Ideą tegoprzedsięwzięcia jest wymiana różnego rodzaju zabawek poprzedzonawiosennymi porządkami w każdym domu. Lalki, klocki, gry, itp.,którymi nasze dziecko od bardzo dawna się już nie bawi iprzysłowiowo z nich „wyrosło”, można przynosić już od 22maja do budynku Przedszkola nr 8 po to, by w zamian za to mócznaleźć dla naszej pociechy „nową”, atrakcyjną zabawkę. Wdobie dużej konsumpcji i drogich gier, pluszaków i zabawekedukacyjnych, pokażmy naszym maluchom, że można się świetniebawić każdą zabawką, nieważne czy używaną, czy zakupioną wsklepie i zapewnijmy tym samym niezapomniany Dzień zarówno sobie,jak i swojemu dziecku.
Nakiermasz zapraszamy 29 maja 2013 r. w godz. od 8[SUP]00 –[/SUP]10[SUP]00[/SUP] oraz od 13[SUP]00[/SUP]-17[SUP]00[/SUP] na ul. MariiDąbrowskiej 1, do Publicznego Przedszkola Nr 8 „Pod Stokrotką” w Tarnowie.
 
reklama
Moniaaga moja córka też się nie dostała, ale zostało w różnych przedszkolach ponad 50 miejsc. jak chcesz na przyszły rok mieć miejsce pewne, to dobrze nawet pod koniec roku szkolnego spróbować wsadzić do przedszkola dziecko jeśli jest miejsce, bo wtedy po wakacjach dzieci, co już chodziły są przyjmowane w pierwszej kolejności;)
 
No, witam sie w ten piękny, słoneczny....eeeeeeeee, chyba cos nie tak:no:
Ale daje żabami! Kiedy to sie skończy???????????????

Jak z Asikiem spacerujemy to potem cała nadaje się do pralki ;-) A schnie teraz jakby chciało , a nie mogło.

węgielek-dzięki,ale mi zależy na przedszkolu w Mościcach. Nie ma presji,że MUSI sie dostać, ale tak jak piszesz ,w przyszłym roku może byc problem.

Chwalę się- jesteśmy odpieluchowani! No, jeszcze kupa w majty:wściekła/y: , ale siku raczej bez wpadek. Nawet jak idziemy na spacer czy jedziemy autem to pielucha sucha. Zakładam jej jeszcze, bo pogoda raczej nie na wysadzanie na polu. No i spi w pieluszcze,ale raczej tez po spaniu sucha.

Miłego dnia. kobitki:-)
 
No hej

U nas kociokwik związany z 4 klasą starszego. Jeszcze nie mogę się odnaleźć...

A u nas bez zmian. Młoda ze mną w domu, mam nadzieję ,że tylko do stycznia.

Pozdrowionka
 
Moniaga u nas też kołowrotek ze starszym i jego czwartą klasą. Najgorsze, że człowiek tak zabiegany, że ledwo wyrabia z własnymi obowiązkami a tu jeszcze pasuje usiąść i z dzieckiem się pouczyć:):nerd:
 
Witam,
właśnie przeprowadziłam się do Tarnowa, nie znam miasta i nie mam tu zadnej rodziny ani znajomych. Mam rocznego synka i jestem w 10 tygodniu ciąży. Miło by było popisać z innymi mamusiami z okolicy. Pozdrawiam gorąco i liczę, ze ktoś się odezwie :)
 
hej hakuna.matata
Gratulacje kolejnego maluszka :-) , ja co prawda nie mieszkam już w Tarnowie ale stąd pochodze :tak: , do jakiego lekarza teraz chodzisz??
Do lekarza jeżdżę do Warszawy :D Stamtąd pochodzę, tam chcę rodzić i kiedyś tam zostać na stałe :) Na razie jeżdżę, zobaczę jak długo dam radę bo 300 km w jedna stronę jest dosyć uciążliwe.

Dawno wyprowadziłaś się z Tarnowa?
 
reklama
Do lekarza jeżdżę do Warszawy :D Stamtąd pochodzę, tam chcę rodzić i kiedyś tam zostać na stałe :) Na razie jeżdżę, zobaczę jak długo dam radę bo 300 km w jedna stronę jest dosyć uciążliwe.

Dawno wyprowadziłaś się z Tarnowa?
Z 5 lat już będzie ale co roku przyjeżdżam na wakacje lub święta :)
Szczerze podziwiam ze chce ci się do lekarza tyle jeździć , ja bym szukała na miejscu :)
Mozna zapytać czemu się przeprowadzilas??
 
Do góry