reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Z 5 lat już będzie ale co roku przyjeżdżam na wakacje lub święta :)
Szczerze podziwiam ze chce ci się do lekarza tyle jeździć , ja bym szukała na miejscu :)
Mozna zapytać czemu się przeprowadzilas??
Mój facet dostał kontrakt na 2 lata w tych okolicach. Taka praca, że trochę jeździmy po Polsce ;)
Może to głupie, ale bardzo mi zalezy na tym żeby urodzić w Warszawie, dlatego ten cały cyrk z dojazdami do lekarza. Wiem o tym, że wygodniej, taniej i oczywiście bezpieczniej było by na miejscu, ale tak postanowiłam i jest to dla mnie bardzo ważne ;)
Teraz mieszkasz w Norwegii, tak? Też pewnie "za praca"?
 
reklama
Witaj hakuna.matata
Ja też przeprowadziłam się dwa lata temu do Tarnowa, a wiosną zostałam mamą. Gratuluję kolejnego dzidziusia:-).
Hej, bardzo się cieszę, że napisałaś :)
Wiosną tego roku? To masz kilkumiesięczne maleństwo :) Jak dajecie sobie rade w te upały? Chłopiec czy dziewczynka?
Mogę zapytać w jakim rejonie Tarnowa mieszkasz?
 
Hej, bardzo się cieszę, że napisałaś :)
Wiosną tego roku? To masz kilkumiesięczne maleństwo :) Jak dajecie sobie rade w te upały? Chłopiec czy dziewczynka?
Mogę zapytać w jakim rejonie Tarnowa mieszkasz?

Hej,
Mam synusia i ma 4,5 miesiąca. W upały siedzimy w domku, na dole domku mamy znośną temperaturę, wychodzimy ewentualnie późnym popołudniem. I oczywiście przy takich temperaturach małego dopajam cały czas z piersi. Czasami chyba za często:). A jak Wy dajecie radę w te upały?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny. Ja z Wojnicza jestem... Mieszkaliśmy w UK 3 lata. Mam nadzieje że poznam mamuśki z Tarnowa lub okolic. :-) jestem mamą 9 miesięcznej córeczki. We wrześniu spodziewam się chłopca. :-) mam jeszcze miesiąc żeby wybrać szpital. Który polecacie?
 
Witajcie dziewczyny. Ja z Wojnicza jestem... Mieszkaliśmy w UK 3 lata. Mam nadzieje że poznam mamuśki z Tarnowa lub okolic. :-) jestem mamą 9 miesięcznej córeczki. We wrześniu spodziewam się chłopca. :-) mam jeszcze miesiąc żeby wybrać szpital. Który polecacie?

Witaj,
ja osobiście polecam Nowy Szpital w Tarnowie.Tam rodziłam i mam same miłe wspomnienia. Sale porodowe są bajeczne, a personel jak dla mnie, spisał się świetnie. Wiadomo można trafić na różne "humory", ale widać, że starają się jak mogą przychylać do hasła "Pacjent nasz Pan"-czasami z ironią, ale jednak krzywdy nie robią;). Gratuluję kolejnego dzidziusia:)
 
Witajcie dziewczyny. Ja z Wojnicza jestem... Mieszkaliśmy w UK 3 lata. Mam nadzieje że poznam mamuśki z Tarnowa lub okolic. :-) jestem mamą 9 miesięcznej córeczki. We wrześniu spodziewam się chłopca. :-) mam jeszcze miesiąc żeby wybrać szpital. Który polecacie?


A i jeszcze jedno, jeżeli jest to możliwe, najlepiej wybrać szpital, w którym pracuje Twój lekarz prowadzący.
 
Nina, my też w domku koczujemy całe dnie, dziś w końcu było przyjemniej więc można było pospacerować :) a skąd przybyłaś do Tarnowa? Ja mieszkam na Osiedlu Westerplatte.

Wojniczanka, na szpitalach się nie znam, bo dopiero 2 tygodnie tu jestem ;) Szybko drugiego dzidziusia zmajstrowaliście ;) Jak bym wiedziała, ze będe tyle czasu starać się o drugie to od razu po pierwszym bym zaczela hehe :D
dlaczego wróciliście z UK?
 
reklama
Ale pogoda dziś - jak nie urok to sraczka :/

Nina, koło Ciebie chyba jest CenterMed na Skargi? Musze zapisać młodego do jakiejś przychodni i chyba tam podjadę, tylko niech przestanie padać.
 
Do góry