reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Ale pogoda dziś - jak nie urok to sraczka :/

Nina, koło Ciebie chyba jest CenterMed na Skargi? Musze zapisać młodego do jakiejś przychodni i chyba tam podjadę, tylko niech przestanie padać.

Tak,tak. My też zapisaliśmy się do tej przychodni. Lekarzem mojego synusia jest Pani Agnieszka Nowak, fajna babka, miła, potrafi obchodzić się z dzieciakami i do tego kompetentna. Poleciła mi ją położna.

Mój mały przy takiej pogodzie spał dzisiaj do 11.00, a teraz znowu sobie drzemie, no ale w między czasie urządziliśmy sobie "tańce" przy Majce Jeżowskiej więc trochę się zmęczył:)
 
reklama
Nina, my też w domku koczujemy całe dnie, dziś w końcu było przyjemniej więc można było pospacerować :) a skąd przybyłaś do Tarnowa? Ja mieszkam na Osiedlu Westerplatte.


Ja do Tarnowa przeniosłam się z Poznania. Niedaleko Twojego Osiedla otworzyła się kawiarnia dla mam i dzieci (Cafe Mama na ul. Boryczki 6). Jeszcze tam nie byłam, ale śledzę w internecie i myślę, że jest całkiem ok:)
 
Nina, my też w domku koczujemy całe dnie, dziś w końcu było przyjemniej więc można było pospacerować :) a skąd przybyłaś do Tarnowa? Ja mieszkam na Osiedlu Westerplatte.


Ja do Tarnowa przeniosłam się z Poznania. Niedaleko Twojego Osiedla otworzyła się kawiarnia dla mam i dzieci (Cafe Mama na ul. Boryczki 6). Jeszcze tam nie byłam, ale śledzę w internecie i myślę, że jest całkiem ok:)
Nas zapisali do doktora Krzysztofa Lisa.
A co Cię sprowadza tu z Poznania? :)
Za raz zerknę na tą kawiarnię. ..... .... ... wow!!! Jak tam ładnie! :) koniecznie trzeba to miejsce odwiedzić, może jestes chętna? :)
 
Cafe Mama - byłam, zobaczyłam, sok wypiłam ;) Bardzo przyjemne miejsce, nie za duże, ale ruchu to tam raczej dużego nie mają - chyba, że akurat trafiłam na pustki. Dziwna lokalizacja, bo w samym centrum osiedla, czyli bardziej pod okolicznych mieszkańców niż ludzi z zewnątrz. Syn się wybawił, jak po godzinie wychodziliśmy to nie chciał i się popłakał :D Pani obsługująca (nie wiem czy to właścicielka) bardzo sympatyczna). Na pewno będę tam zaglądać jak się ochłodzi, wtedy też na pewno bedzie więcej ludzi - polecam :)
 
Nas zapisali do doktora Krzysztofa Lisa.
A co Cię sprowadza tu z Poznania? :)
Za raz zerknę na tą kawiarnię. ..... .... ... wow!!! Jak tam ładnie! :) koniecznie trzeba to miejsce odwiedzić, może jestes chętna? :)


To trafiliście do dobrego lekarza, polecany tak samo jak nasza Pani doktor. My przeprowadziliśmy się ze względu na pracę męża.
Fajnie, że odwiedziłaś Cafe Mama. Ja piszę się na odwiedziny, ale kiedy to nie wiem. Jak będę się wybierała to możemy się umówić:)
 
To trafiliście do dobrego lekarza, polecany tak samo jak nasza Pani doktor. My przeprowadziliśmy się ze względu na pracę męża.
Fajnie, że odwiedziłaś Cafe Mama. Ja piszę się na odwiedziny, ale kiedy to nie wiem. Jak będę się wybierała to możemy się umówić:)

To jak bedziesz sie wybierac to pisz, ja prawie codziennie tu zaglądam no i ze mam blisko to w każdej chwili mogę się tam przespacerować :)
 
Do góry