reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

witam niedzielnie
serwuję lekkie śniadanko na dobry początek dnia
203_org.jpg

anita to nieźle trafiłam, że najtańszy się akurat trafił
a różnice w cenie...oczywiście - dlatego trzeba ostrożnie ;-)
ale Ci się trafiła "nocna promocja" :-D:-D:-D
mnie wczoraj moje dzieci zaskoczyły co wstały o 8 :szok:
nie chwaliłam się bo myślałam, że dziś też tak błogo będzie....no ale niestety wszystko wróciło już do normy....pobudka o 6 :angry::angry::angry:
dana od czasu do czasu można poleniuchować :tak:;-)
super, że zdrówko Wam dopisuje :-) i że dziewczynki za sobą przepadają
niestety nie byłam w tych okolicach - ale widzę, że pięknie tam jest

my jak co roku...wylądujemy nad morzem ;-)
już nie mogę się doczekać :-)
 
reklama
witam :-)
zwabiło mnie to owocowe śniadanko :tak::-)

Zosiu wszystkiego najlepszego :-)

Madzik ten sklep to na Słonecznej, niedaleko zenitu
Dana super, że dziewczynki zdrowe :tak: Ja tez nie byłam w tych okolicach niestety ..
Crunch no to wcześnie wstają dzieciaczki Twoje. K wczoraj dokładnie 8:14, bo akurat popatrzyłam na zegarek ale dzis grubo po 9 :-):-) I to mi sie podoba znacznie bardziej :tak::-D
Co do dnia dziecka nie mam jeszcze żadnego pomysłu, ale raczej nic wielkiego nie planuję ;-)
Anita, Agawa fajne te jeździki :tak:

Miłej niedzieli dziewczynki :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki!!!

Ale pyszne śniadanko:tak::tak::tak::tak:
Anita te samochodziki są super , mój Wojtek dalej się takim bawi :tak:;-)
Wszystkiego naj naj dla Zosi
Madzik gdzie ty widziałas S??:-pnie moge go cos wygnać do fryzjera...pewnie po nim W odziedziczył "miłość" do nożyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U mnie też dzień dziecka skromny....Doma pojedzie do Kraka z mamą, a W kupię drobiazg ..no i Doma do Dębna w DDZ jedzie wiec beda dodatkowe atrakcjie:blink::blink:
 
Beti u mnie 8.00 to święto...przeważnie jest 7.00 niestety:dry::dry::dry:
Danusia Okuninka jest super lasy, jeziora , piękne plaże woda czyściutka...moja tesciowa była kilka razy i baaardzo chwaliła sobie:happy2::tak:
 
reklama
Do góry