reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
hejka
własnie wrócilismy z Miechowa zabalowalismy tam cały weekend:tak:
Dana oj ty leniu:-D:-p
Anita mysmy mieli słoneczko z FP po meli i sie sprawdzilo:tak:a nad morzem Kondzik był jak miał 6 miesiecy i podróz zniósł rewelacyjnie:tak: a jechalismy w nocy:-)
Madzikm reczniki były juz w pudełku wiec nie kupowałam dodatkowo koszyczkow.
Crunch a kiedy jedziecie? ja czekam na gazetke z carfura z zabawkami na ddz;-) bo pomyslow brak:sorry2:
 
anita jasne, że poluj...sama sprzedawałam ten pchacz i był naprawdę w idealnym stanie
nad morze jeździmy do rodziny (Łeba)
zawsze wyjeżdżamy na wieczór bo inaczej nie da rady
rano jesteśmy na miejscu - dzieci dość ładnie śpią a my się wymieniamy za kierownicą ;-)
mrowa co za szaleństwa weekendowe :-)
planujemy jechać w lipcu :tak:
może faktycznie będzie coś ciekawego w gazetce;-)
 
Witam :-)
Pogoda dziś miodzio :-)

Crunch fajna taka rodzina w Łebie ;-):-D

My się ciągle wahamy czy góry czy morze :happy2: Karoli pytałam gdzie chce jechać to mi powiedziała że w góry..... i nad morze :-D

Dana ale z was leniuszki ;-)
Mnie czeka Kraków w czwartek i piątek (ale służbowo ;-))

Karolcia kombinuj z tym netem bo tęsknimy :tak:

Mrowa fajny wypadzik mieliście :-)

Dużo uśmiechu dla Zosi :tak:
 
Witam :-)
Pogoda dziś miodzio :-)

Crunch fajna taka rodzina w Łebie ;-):-D

My się ciągle wahamy czy góry czy morze :happy2: Karoli pytałam gdzie chce jechać to mi powiedziała że w góry..... i nad morze :-D

Dana ale z was leniuszki ;-)
Mnie czeka Kraków w czwartek i piątek (ale służbowo ;-))

Karolcia kombinuj z tym netem bo tęsknimy :tak:

Mrowa fajny wypadzik mieliście :-)

Dużo uśmiechu dla Zosi :tak:

Kasia buziaki dla Ciebie. Przez najbliższy tydzień na pewno będę się pojawiała bo jesteśmy już w Przemyślu. Podróż minęła nam bardzo oki mimo że chłopcy przez pierwsze 1,5 godziny nie spali. Na drodze był straszny tłok jak na niedzielę rano do tego dużo policji i jeszcze radary. Na szczęście obeszło się bez dodatkowych przygód :) Jutro rano jadę zawieźć mocz Dominika do badania i mam nadzieję że będzie oki. Poza tym ciotka ma założyć Dawidowi szynę bo ta którą ma zamiast sztywna jest totalnie giętka. Masakra.
 
Witam i ja niedzielnie

Myśmy dziś rano o 10 wylądowali w parku fajnie było bo o tej porze to jeszcze mało ludzi przychodzi a K. tak nawoływał wiewiórkę że podeszła nam pod same nogi tylko ja ją spłoszyłam bo bałam się żeby gdzieś na Adika przypadkiem nie skoczyła:happy2:

A popołudniu poszliśmy sobie na lotniczą pooglądać samoloty jak puszczają było bardzo fajnie i cieplutko :tak:

Ja też nie mam pomysłu na DDZ co kupić młodemu najgorsze są te reklamy w telewizji bo ciągle coś chce jak zobaczy w reklamie będę chyba musiała pół sklepu wykupić żeby młodego zadowolić:angry::szok::-):-):-)
 
Ja zmotywowałam rodziców i siostrę i kupujemy Matusiowi samochód na akumulator na DDz. Mój tata powiedział że dorzuci coś extra ze względu na fakt że to będzie jego pierwsze auto :)
 
Zosiu Wszystkiego Najlepszego
1858.gif
 
reklama
Aha Madzia nie wiem czy jeszcze oglądasz PB ja dziś oglądałam ostatni odcinek i chyba już nie będzie więcej PB :-(
 
Do góry