reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

witam i kawkę stawiam :-)
kawa.jpg


Karola to się Matuś ucieszy z prezentu :tak:
Massiek przypomniałaś mi o PB, już dawno nie oglądałam. Może sobie pościągam dziś.. :tak:
Mrówa fajny taki wyjazdowy weekend:-)
 
reklama
Witam rankiem!!!!
Pogoda ma być dzis piękniasta:tak:;-);-);-)
ja mam sporo zalatwień:dry::dry:bank, sklep i może urzad miasta:baffled:
Karolcia to nieciekawie:nerd:zdrówka dla męża:confused:
Massiek aAdik się nie bal wiewiórki???
dziewczyny a kiedy jakies parkowe zrobimy co?? jutro pogoda ma sie na jeden dzień popsuć..a może we srodę???
 
Witam sie i ja:tak:
Anita, ja też sprzedawałm swój jeździk po Mikusiu i był w super stanie, więc myślę, że spokojnie możesz polowac na okazje:tak:
Karolcia, na pewno Matuś bardzo ucieszy się z prezentu.

Ja nie mam pomysłu, a z drugiej strony jak widzę ile tych zabawek jest w mieszkaniu, to nic najchętniej nie kupowałabym:-p
 
Massiek juz nie ogladam;-) jak tylko masz mozliwosci to smiało mozesz kupowac anwet cały sklep;-):-D
Karolcia zdrówka dla meza:tak: a Dawid jest z wami?
Kasiude ja mam to samo z zabawkami;-):-p

my niewiem czy pojedziemy gdzies na wczasy bo znajomi sie wykruszyli:baffled::-(
 
Witam :-)

my niewiem czy pojedziemy gdzies na wczasy bo znajomi sie wykruszyli:baffled::-(
A my jesteśmy samoluby i zawsze sami jeździmy :zawstydzona/y: Mi to pasuje bo wreszcie spędzamy razem 24h na dobę, bo tak to się wiecznie mijamy ;-)

Ja nie mam pomysłu, a z drugiej strony jak widzę ile tych zabawek jest w mieszkaniu, to nic najchętniej nie kupowałabym:-p
Dlatego nie kupuję nic "wielkiego" - w sumie to Karola ciągle coś dostaje ;-)

Karolcia niech Dawid wraca do formy :tak:

Mi park w środę pasuje :-):-):-)
 
A my jesteśmy samoluby i zawsze sami jeździmy :zawstydzona/y: Mi to pasuje bo wreszcie spędzamy razem 24h na dobę, bo tak to się wiecznie mijamy ;-)
ja widze sie nonstop z moim chłopem i co ja bym niby z nim maiła robic przez tyle czasu zreszta on jest tego samego zdania co ja;-):tak:
ale kazde z nas odpoczywa w inny sposób ;-)
Kasiu to musicie koniecznie i góry i morze zaliczyc a moze by tak 2w1;-)
 
reklama
witka,
mrowa pracuję z panią która Cię zna i Twoją mamę ;-)

co do zabawek wczoraj pochowałam wszystkie, które Tymek nie chce sprzatać :))) czy Wasze dziatki sprzątają po sobie?

Agunia Tymek jest też raczek ;-)

ZOSIU 100 LAT UŚMIECHÓW I POMYŚLNOŚCI
 
Do góry