reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tata z opieką naprzemienną z synkiem chętnie kogoś pozna:)

Dołączył(a)
20 Styczeń 2023
Postów
5
Cześć

Od jakiegoś czasu zaglądam tutaj na forum, ale zwykle w sprawach związanych z moim synkiem jak potrzebuję znaleźć jakąś poradę. Widzę, ze podejmowane są tutaj też inne różne tematy:) Gdyby ktoś chciał poznać ogarniętego w życiu i wyglądzie fajnego wysokiego mężczyznę to zapraszam do kontaktu. Ja mieszkam w Warszawie, nie ma to znaczenia skąd napiszesz Polska jest mała, wiek blisko 40:) Pozdrawiam:)
 
reklama
Cześć,
spodobało mi się Twoje ogłoszenie. Jestem samotną mamą 2,5 rocznego synkiem. Dobrze radzę sobie w życiu, więc nie szukam na pewno opiekuna ;) raczej partnera, przyjaciela i towarzysza. Mam podobnie tak jak Ty około 40 (ale według niektórych nie wyglądam na swój wiek :p) Mieszkam w Warszawie, na Mokotowie.
Chętnie Cię poznam, Agnieszka
 
Do góry