reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatuaz napisy z milosci do dziecka prosze o rade

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
witam od dawna nosze sie z zamierem zrobienia sobie tatuazu na przedramieniu

chodzi mi o jakas ładna i modra sentencje w formie napisu np w j. hebrajskim

i chodzi mi o moja Najwieksza miłość czy moja coreczke Nicole

i tu mam problem bo nigdzie nie moge znalesc jakiegos fajnego cytatu nie długiego cos w formie " moje zycie moja milosc Nicola "

chodzi mi o cos fajnego zwiazanego z miloscia do dziecka

jezeli ktos moglby mi pomoc i doradzic bede bardzo wdzieczna

a oto przykladowy wzor liter
ja chcialabym taki delikatny i do 10 cm
93864_f496.jpg
 
reklama
mnie też korci zrobienie tatuażu, ale ja chcę na karku. Może zrób sobie taki napis na boku (wiesz nad biodrem do żeber)? widziałam u kolegi jakiś czas temu i to wygląda super, on sam powiedział, że na ręku takiego napisu by nie zrobił. Ale to oczywiście Twoja sprawa gdzie zrobisz :)
 
Ja sobie tak pomyślałam ze strony córki, jak bedzie miała 15-20 lat, (lato, krótki rekawek, rodzina, znajomi, jakieś przyjęcie) to się może wstydzić że jej matka ma na ręce taki napis.

No ja choćbym nie wiem jak matkę kochała to bym się wstydziła :eek:
 
Ja sobie tak pomyślałam ze strony córki, jak bedzie miała 15-20 lat, (lato, krótki rekawek, rodzina, znajomi, jakieś przyjęcie) to się może wstydzić że jej matka ma na ręce taki napis.

No ja choćbym nie wiem jak matkę kochała to bym się wstydziła :eek:
kazdy ma prawo powiedziec swoje zdanie
a ja nie wstydzilabym sie ze moja mama ma tatuaz zrobionyz milosci do mnie
:-)
pozatym ja chce to zrobic dla samej siebie a nie dla rodziny czy znajomych

wiele osob sie wstydzi np blizny po cesarce a ja ..

Jestem z tej blizny bardzo dumna :tak:
 
a ja mam tatuaże juz ładnych kilka lat, i bardzo chciałabym się ich pozbyć. nie sa jakies wielkie i w miejscach która da się ukryć ale odkąd mam córcie to nie jestem z nich zadowolona i do szczęścia mi raczej nie sa potrzebe. teraz patrze na to bardziej w przyszłość bo jak to bedzie wyglądac jak ja będe miała te 40-50 lat no raczej nie będę miała się czym szczycić. na pewno nie zrobiłabym tatuażu w bardzo widocznym miejscu własnie typu kark, ramię,ręka bo skoro to ma być tatuaż dla mnie a nie dla innych to po co go tak eksponować?
uwierzcie mi po kilku latach wzór juz wam się nie bedzie podobać, ogólnie znudzi wam się ten tatuaz a to jest decyzja na całe życie, więc może warto skorzystać z tatuazy henną -utrzymuje się do 3 lat. a nie na całe życie. ja byłam młodziutka jak sobie zrobiłam pierwszy ,to bardzo wciąga i zwykle na jednym się nie kończy..

dodam wam jeszcze że tatuaże na kościach typu własnie żebra, kark,kręgosłup są najbardziej bolesne, na żebrach prawie nie do wytrzymania.
pzdr
 
Ostatnia edycja:
Pchełka po co Ci to ?
Piszesz, że dla samej siebie a nie dla innych. A przecież taki dla samej siebie już masz wyryty w sercu na zawsze :tak:
 
edysiek zawsze mi sie marzył taki tatuaz :tak:

tylko wczesniej nie miałam "kogo sobie wpisac "

bo co jak co ale faceta nie zamierzam sobie tatuowac
bo nigdy nie wiadomo jak to bedzie a dziecko pozostanie na całe zycie
 
Pchełka ja też bym chciała sobie zrobic,ale z imionami moich dzieci.Nie w miejscu widocznym.Ale też nie w pachwinie np.bo dzieciom nie pokaże jak tam będzie. :-D

Ja zrobiłam tatoo w wieku 20 lat i nie żałuję,że jest.Przypomina mi o młodzieńczych latach np.Jest na lędźwiach i jak nie chcę to go nie pokazuję,ot wystarczą spodnie z wyższym stanem lub bluzka.
Nigdy go nie usunę,wiążą się z nim przemiłe wspomnienia.Był to przemyślany krok,bo co innego robic tatuaż tylko po to by sobie był,nie miec w nim żadnego celu i później usuwac,a co innego miec go z jakiegoś konkretnego powodu.;-)


Wejdź sobie na strony cytaty.pl lub wpisz w google sentecja to może coś wyskoczy.
 
Moja koleżanka ma właśnie tatuaż na ręku (jak na zdjęciu) i ma tam wielkimi literami napisane imię swojego synka a pod spodem mniejszymi date jego urodzenia i ślicznie to wyglada:-)
 
reklama
Pchełka Ja tez jestem jak najbardziej za:) Sama tez sie zastanawiam nad zrobieniem tatuazu zwiazanego z moim synem:) Mam juz tatuaz zrobiony na lędzwiach, kiedy mialam 16 lat, wiec bylam bardzo mloda, i jeszcze jeden trochę ponizej karku, tak między łopatkami, który zrobilam jak mialam 20lat. Teraz mam 26 i nie zaluje ze je mam. Dla niektórych tatuaz to cos okropnego, co kojarzy sie z kryminalistyką bądz patologią, dla innych to sztuka zdobienia ciala. Wlasnie do nich ja sie zaliczam:) Wiadomo ile ludzi tyle opini... Jak Tobie sie to podoba to rób i nie patrz na to co mowią inni! A jak zrobisz to koniecznie wrzuć fotkę, abyśmy i my mogły go podziwiać :))))
 
Do góry