reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatuaz napisy z milosci do dziecka prosze o rade

Tez chcę sobie zrobić tatuaż z okazji narodzin dziecka , ale raczej wolałabym jakiś znak, symbol, póki co nie mam pomysłu ani kasy wiec szukam inspiracji
 
reklama
mi sie strasznie podobaja tatuaze kazdy jeden sie z czyms wiaze i nie usunelabym a jak bede miala 50lat trudno ze dla kogos bedzie okropny dla mnie zawsze bedzie piekne to co z nim zwiazane :)
i tez mysle nad zrobieniem tatuazu taki zegar stary ( jak krolik z alicji w krainie czarow mial) a na nim wybita godzina porodu a na drugiej 'klapce' data i imie :) ale jeszcze sie zastanawiam :)

pchelka bardzo mi sie podoba :) i brawo za odwage :)
 
Moim zdaniem przemyślany i dobrze dobrany tatuaż może bardzo atrakcyjnie wyglądać. Planuję przed wakacjami sprawić sobie jakiś fajny tatuaż na łopatce. Szukam po galeriach i ciekawych stronach internetowych. Jak szukacie inspiracji, zajrzyjcie na Link do: Galeria tatuaży damskich, może znajdziecie coś dla siebie. Jest w czym wybierać, choć ja nadal nie mogę się zdecydować ;)
 
reklama
Do góry