reklama

Tatuś w domu, czyli jak panowie radzą sobie z dziećmi i domowymi obowiązkami

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2010' rozpoczęty przez konniczynka, 4 Listopad 2010.

1. konniczynka

konniczynka Szczęśliwa mamuśka :)

Pochwalmy się lub poskarżmy na naszych panów :-) Jak sobie radzą, gdy nas nie ma?:confused:
    Ja nie narzekam, mogło być gorzej :-) Jak P. zostaje z małą, to on trochę głoduje, mieszkanie obrasta brudem, ale Emilce nic nie brakuje- a na pewno nie kremu na pupie, nakładanego w sporych ilościach :-D Na początku przy kąpieli Emilka robiła tatusiowi dzikie awantury i uporczywie sikała na ręcznik, ale już sytuacja się poprawiła- koniec z sikaniem, a płacz tylko przy ubieraniu :-) ale tak to jest zawsze przy ubieraniu...
    W nocy to ja wstaję (czemu to ja mam mlekodajne cycusie?!;-)), ale jak mała płacze nie z głodu, to po kilku szturchnięciach i upomnieniach przeważnie P. wstaje (choć czasem i kopniaki zawodzą :-p), daje małej smoczek i zasypia ponownie, a gdy za chwilę znowu jest płacz, to się nie daje już obudzić:wściekła/y:Zresztą ja i tak już nie śpię, więc wstaję
    To tyle tytułem wstępu :-)

Ostatnia edycja: 4 Listopad 2010
  2. hefi

hefi Fanka BB :)

koniczynka co ty o 2 w nocy na forum robisz :) ja o tej godzinie albo smacznie śpie albo Julkę karmie i nie myśle o niczym innym jak znowu położyć się spać :)

A odnośnie tematu to mój mąż moim zdaniem spisuje się rewelacyjnie w roli tatusia :D I jestem z niego dumna i zadowolona. Przy małej robi wszystko od kąpania, przewijania, przebierania, karmienia po spacerki i zajmowanie się nią w ciągu dnia :) Z nockami u nas jest tak że jeżeli ma wolne od pracy dnia następnego lub idzie na popołudnie to on bierze nockę a ja się budzę o ok 6tej jak już mała na dobre wstaje i on sobie dosypia do ok 9tej a ja w tym czasie się zajmuję Julką.

3. reklama
  4. mi_mi

mi_mi Fanka BB :)

mój mąż radzi sobie super! nie wiem jakbym sobie poradziła bez niego po porodzie jak ledwo chodziłam :) zrobi przy małej wszystko :) jak ja się zajmuje małą to on jest w stanie ogarnąć chałupę :) więc spokojnie jest super tatą :)

5. kreatorka

kreatorka Mama Niny i Blanki :)

Moim zdaniem mój mąż też radzi sobie całkiem nieźle, bawi się z Ninką, kąpie ją, podaje herbatki i obiadki, a na spacerze zawsze chce prowadzic wózek :-D jak jadę na zjazd zostaje z Niną sam przez cały weekend. To czas trudny dla małej, bo dostaje mleko z butelki, jednak zuchy dzielnie sobie radzą :-) tylko mieszkanie trochę zapuszczone się przez te dwa dni robi :laugh2: ale ogólnie mogę być zadowolona.

6. konniczynka

konniczynka Szczęśliwa mamuśka :)

O 2 karmienie było :tak: A ja ostatnio mam problemy ze spaniem, chyba przez to, że do pracy trzeba wrócić :-(

Musze przyznać, że u nas trening czyni mistrza :-) I do tej pory nigdy nie bałam się zniknąć z domu na cały dzień, bo dziecko zawsze szczęśliwe jest z tatusiem :tak:

7. cobra18

cobra18 Gość

ja dla dobra waszego sie nie zaglebie w temat, mariusz zajmowal sie kuba ost 4mc temu,jak do domu ze szpitala wrocilam.nie wie nic - gdzie i jakie ma ubranka,nic nie wie:(

8. Klementinka

Klementinka Fanka BB :)

a czemu? nie interesuje sie dzieckiem? moze sprobuj go troche wplatac w to wasze wychowywanie dziecka

9. cobra18

cobra18 Gość

interresuje sie wcale,mozna powiedziec w ogole.on jest zdania ze nie ma czasu i jest zmeczony-bo on chodzi do pracy,a ja pewnie caly dzien leze

10. reklama
  11. kreatorka

kreatorka Mama Niny i Blanki :)

Heh w sumie ja słyszałam często "jestem zmęczony po pracy" tyle, że jak wróciłam na studia i musiał zostawać z Niną sam cały weekend to zmienił zdanie na temat kto ciężej pracuje :tak: dlatego MUSI mi pomagać, bo oboje jesteśmy za małą odpowiedzialni, a nie tylko ja, czyż, nie?
    Cobra - spróbuj go wciągnąć w jakieś czynności przy dziecku, chociażby niech się trochę z nim pobawi... w końcu odkryje radość z czasu spędzanego z Kubusiem :happy2:

12. Kasiula1982

Kasiula1982 Fanka BB :)

mój bardzo chce sobie radzic i się angażuje, ale jak mały ryczy to nie potrafi go uspokoić i wtedy mówi, że Filip go nie lubi :)

Poleć forum