reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Tatusiowie-jak przeżywają ciążę itd

She*shu

Fanka BB :)
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Ostatnio spotkałam się poraz pierwszy z zagadnieniem syndromu Kuwady. Okazuje się,że 3/4 przyszłych tatusiów odczuwa symptomy ciążowe charakterystyczne dla kobiety w ciązy-zachcianki, hustawka nastrojów itd.Tutaj można więcej poczytać na ten temat:

Tata z syndromem Kuwady

Myślę,że taki temat dotyczący tatusiów ma sens. Ciekawe jak tam Wasi faceci znosza ciążę, a może zauważyłyście u nich syndrom kuwady? Mój Michał ma zachcianki , ja natomiast wcale co nas bardzo bawi :-D

reklama

*mammi

Igorek całym moim życiem!
Miasto
Lubin
Rozwiązania
0
U mojego bóle głowy i zachcianki. No i brzuch mu rośnie:-D

Kinia1

Wrześniowa mama '10
Miasto
Doncaster,UK
Rozwiązania
0
Mój mąż miał mdłości i zgagę, czyli to czego ja na szczęście nie doświadczyłam :p

85justyna

Rozwiązania
0
Mój mąż miał mdłości i zgagę, czyli to czego ja na szczęście nie doświadczyłam :p
Mój mąż też miewa zgagę :-) a poza tym przytył ja 5 kilo i on 5 kilo ale to chyba zbieg okoliczności albo obiadki jego teściowej ;-)

malgos83

Miasto
Zach-pom
Rozwiązania
0
Moj jak do tej pory nie mial zadnych dolegliwosci hehe..kiedy tylko jest w domu to przy kazdej okazji caluje brzuszek i rozmawia z niunkiem..troszczy sie o mnie i nie kaze przemeczac..to nasze pierwsze dziecko wiec dopiero teraz zauwazam jakiego mam fajnego faceta:D po tym jak zachowuje sie w stosunku do mnie i do ciazy wiem ze bede miala w nim oparcie:)

P

pysia_23

Gość
Mój raczej nie ma syndromu Kuwady, ale chętnie całuje brzuszek i go głaszcze.

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry