reklama

Tatusiowie-jak przeżywają ciążę itd

Temat na forum 'Archiwum mam wrześniowych'10' rozpoczęty przez She*shu, 2 Kwiecień 2010.

1. She*shu

She*shu Fanka BB :)

Ostatnio spotkałam się poraz pierwszy z zagadnieniem syndromu Kuwady. Okazuje się,że 3/4 przyszłych tatusiów odczuwa symptomy ciążowe charakterystyczne dla kobiety w ciązy-zachcianki, hustawka nastrojów itd.Tutaj można więcej poczytać na ten temat:

Tata z syndromem Kuwady

Myślę,że taki temat dotyczący tatusiów ma sens. Ciekawe jak tam Wasi faceci znosza ciążę, a może zauważyłyście u nich syndrom kuwady? Mój Michał ma zachcianki , ja natomiast wcale co nas bardzo bawi :-D

2. skrzat910

skrzat910 żyje dla nowego życia

Mój przez jakiś czas miał mdłości, nie mógł zjeść rano śniadania bo mu sie cofało.

3. reklama
  4. *mammi

*mammi Igorek całym moim życiem!

U mojego bóle głowy i zachcianki. No i brzuch mu rośnie:-D

5. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Mój mąż miał mdłości i zgagę, czyli to czego ja na szczęście nie doświadczyłam :p

6. 85justyna

85justyna Fanka BB :)

Mój mąż też miewa zgagę :-) a poza tym przytył ja 5 kilo i on 5 kilo ale to chyba zbieg okoliczności albo obiadki jego teściowej ;-)

7. malgos83

malgos83 Fanka BB :)

Moj jak do tej pory nie mial zadnych dolegliwosci hehe..kiedy tylko jest w domu to przy kazdej okazji caluje brzuszek i rozmawia z niunkiem..troszczy sie o mnie i nie kaze przemeczac..to nasze pierwsze dziecko wiec dopiero teraz zauwazam jakiego mam fajnego faceta:D po tym jak zachowuje sie w stosunku do mnie i do ciazy wiem ze bede miala w nim oparcie:)

8. pysia_23

pysia_23 Gość

Mój raczej nie ma syndromu Kuwady, ale chętnie całuje brzuszek i go głaszcze.

9. tosia1

tosia1 zakochana mama

a mój to z objawów ciąży ma... lenia..:wściekła/y:

10. reklama
  11. Beniaminka

Beniaminka Fanka BB :)

Tak jak mój :-) Ciągle by spał, głowa Go boli, ma zachcianki i smaczki, przytył ok. 5 kg, urósł mu brzuszek....i czuje , że będzie chłopczyk mówi o nim czule "mój Karolek" :-D

12. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

No tak lenia to i mój ma.

Poleć forum