reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie-jak przeżywają ciążę itd

Dziękuję Wam Dziewczyny za słowa otuchy. Zrobiło mi się cieplej na serduszku,że to może nie tak bardzo niezwykłe jest,że po tatusiu nie widać jak przeżywa. Mój P. jeśli chodzi o chwalenie się,to też jest pierwszy:-D
 
reklama
synus bedzie naszym pierwszym dzieckiem i jestem szczesliwa ze moj E tak bardzo sie interesuje nami:)) zawsze przytula i glaszcze brzuszek..mowi do niego..dzisiaj jak jechal rano do pracy pocalowal mnie odkryl kolderke i pocalowal kilka razy brzuszek mowiac "kocham cie syniu":)) zaspana ze lzami w oczach poczulam radosc:) i wogole kazda rozmowa o dziecku konczy sie tekstem "Bedzie do mnie podobny":)
 
Mój S. ostatnio bardzo przejął się ciążą. Nie ma godziny żeby się nie przytulał do brzucha i głaskał. A jaka była jego radość gdy dostał pierwszego kopniaka:-D
No i oczywiście krzyczy na mnie żebym za dużo nie robiła, żebym odpoczywała i takie tam. Chyba obudził się w nim syndrom budowy gniazda:-D
 
Mój od kiedy Malutka kopie to jak przyjeżdża z pracy to mówi żebym go zawołała jak zaczne czuć kopniaki. Wtedy przychodzi gada do brzuszka i przykłada ucho bo nim najlepiej czuje i jak poczuje to jej odpukuje. A jak go nie ma w domu to jak zadzwoni to mówi że kocha swoje słoneczka.

 
..dzisiaj jak jechal rano do pracy pocalowal mnie odkryl kolderke i pocalowal kilka razy brzuszek mowiac "kocham cie syniu":)) zaspana ze lzami w oczach poczulam radosc:) i wogole kazda rozmowa o dziecku konczy sie tekstem "Bedzie do mnie podobny":)
cudnie!!!! aż mi łzy stanęły w oczach!!pogratulować tatusia!!:-):tak:
 
Słyszałam i wiem, że jest to wykorzystywane w przypadku cc - wtedy mężczyzna bierze 2tygodniowe zwolnienie, aby opiekować się żoną. Ale o takiej sytuacji w przypadku sn nie słyszałam.
 
reklama
tez słyszałam o tych 2 tyg ale mój mąż po moim porodzie wykorzysta zaległy urlop...

a co do pytanka Hausfrau mój P jest pełen spokoju- moze dlatego ze juz przez to przechodził....
 
Do góry