reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie też w ciąży ;)

marzena9

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2005
Postów
2 976
dziewczyny jak to jest z tatusiami waszych fasolek? tez maja objawy ciazy?

oj maz na poczatku mial straszne zaccianki! jadl i jadl i to dziwne rzeczy! slodkie zagryzal slonym i odwrotnie a ja mdlosci mialam.teraz sie uspokoil ale ma humory i jakos na rowni ze mna zero checi na seks. mi przeszly checi i jemu tez!to az zabawne! zartujemy ze wyeksplatowalismy sie przy "produkowaniu" fasolki w podrozy poslubnej hihihi Grunt ze skuteczne to produkowanie bylo

to przyznawac sie jak z ta ciaza we dwoje!
 
reklama
jako mąż mojej kochanej brzuchatki :) też mi chyba z kilogram przybyło :) jak ona je co 2 -3 godzinki to mnie tez sie chce ale nie zapuszcze takiego brzuszka jak mój skarb bo ona szybciej zrzuci ;)
a co do bycia w ciąży razem to u nas jest to od początku wspólne bycie w ciąży :)
 
Marzenko u Klaudusi tatusia też to się zdarzyło do 6 miesiaca mojej ciaży tył a u mnie prawie nie zauwazalnie brzunio rósł po 6 miesiaca przestał przybierać na wadze w zamian za to mój brzunio robił się wiekszy. Zachcianki też miał na samym poczatku ja za to nie miałam później to się zmieniło.
 
Do góry