reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tatusiowie

My w czwartek mielismy 10 rocznice slubu. Zamiast prezentu, kwiatow czy chocby zyczen uslyszalam ze jestem upierdliwa idiotka...
 
reklama
No i zostaliśmy sami tzn. ja, Kuba i pies... na pięć długich miesięcy... tatuś pojechał na kurs... może nas odwiedzi za dwa tygodnie? Czy dziecko rozpozna ojca po dwóch tygodniach?
 
Elizabeth myślę, że rozpozna. Dacie rade na pewno bo my silne kobietki jesteśmy.

A w sobotę do Emiski przyleciał tatuś i powiem Wam, że myślałam, że będzie gorzej w końcu nie widziała do 3 miesiące a na dzien dobry był usmiech, rano jak się obudziła i zobaczyła go obok siebie (zabrałam ja nad ranem do łózia jak się obudziła) był juz olbrzymi usmiechor i tatuś dostał pac w poliko no a dzisiaj juz został regularnie skopany z batorzony i zachichrany, aż mi się ciplutko robi jak widze jej reakcje na niego
aha tausiowi łezki sie cisły do oczkó że hoho
 
Renik to trochę pocieszające, bo dwa tygodnie to pryszczyk w porównaniu do trzech miesięcy!:tak:
 
Kurcze,Renik zazdroszczę tej reakcji.
Od momentu odstawienia Hani od piersi i mocniejszego przyzwyczajania Hani do taty,młoda reaguje na niego tak,jakby to był ktoś obcy,ktoś kto robi jej krzywdę. Ona nie chce od niego jeść,nie chce iść do niego na ręce itp.
Ja dostane na łeb normalnie.Jestem już bliska podjęcia zaryzykowania mojego zdrowia,na rzecz jej stanu emocjonalnego.
No przecież,to nie jest ktoś obcy.
A co będzie jak mój pobyt z tygodniowej diagnostyki sie przedłuży na 2 - 3 tygodnie a ona sie nie przyzwyczai??????
 
Elisabeth wytrzymacie 2 tygodnie ... szybko zleci ... a jeszcze z Nami to juz w ogole smignie ani nie zauwazysz ;-)

Renik to bardzo mile ... piszesz ze lzy Ci sie cina ... wierze ... jak to przeczytalam to mnie tez sie pocisly :-D:tak::-)

Katka nie krakaj ... napewno sie przyzwyczai ... to chwilowe wojowanie ... bedzie dobrze :tak:
 
Katka to na pewno przejsciowe i mala przyzwyczai sie do taty:tak:. A nawet jesli troche Hania pomarudzi, to nic jej sie nie stanie, ale Tobie nie wolno ryzykowac swojego zdrowia! Masz dzieci i one potrzebuja zdrowej mamy:tak:
 
reklama
Elisabeth wytrzymacie 2 tygodnie ... szybko zleci ... a jeszcze z Nami to juz w ogole smignie ani nie zauwazysz ;-)

Oj tak, z Wami czas o wiele szybciej leci...
Dwa tygodnie to krótko, tylko, że te dwa tygodnie będę odliczac tak przez pięć miesięcy...
 
Do góry