reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Te małe i te duże postępy naszych maluszków – czyli chwalimy się

Justi- a od kiedy się mały bawi tą zabawką?? mam taką samą i nie wiem właśnie kiedy wyciągnąć??

Jakies 2 tyg temu mu pokazałam, a od tygodnia juz ślicznie łapie i stuka za te zabawki:) z tego co pamiętam ona jest od 3 miesiąca, ale jak nam zaczął Filip za pałąk łapać to mu juz i tą podłożyłam:)
 
reklama
To i czas na mnie.

Przekrety z brucha na plecy te mamy opanowane, na boki i równiez, choc ulubione ajecie jak ja poloze na brzuchu to przebieranie nogami, dzieki czemu udaje jej sie przesunac odrobine, jak ja chwyce za raczki chce sie podcigac ale nie pozwalam jeszcze na to, gadula nie z tej ziemii, wystarczy kontakt wzrokowy zlapac, nie trzeba sie odzywac a ona giga i guga no i news z dzisiaj śmiała sie na głos czym mnie do łez ubawila i zmotywowala zeby sie tu wpisac:-D
 
dzisiaj moja malutka mnie zaszokowala. Leżała na mnie w takiej pozycji półleżącej jak na bujaczku, podałam jej 2 ręce a ona głowa do góry i usiadła. i dzisiaj za kazdym razem jak ją za 2 rączki łapie to próbuje siadac. No kurcze za wcześnie jeszcze dla kręgosłupa ale jak się cieszyła
 
Ale zdolne te nasze maluszki!!!

Karolek:przekręcanie się ma na porządku dziennym,główka wysoko,podparty na przedramionach. Od dwóch tygodni-całe rączki wkłada do buzi i składa jak na "amen"...POza tym-jego a gu gi ka i inne po prostu mnie rozbrajają.Na dokładkę-głośny śmiech,gdy udaję jak jedzie auto...Szok!
Na macie edukacyjnej-próbuje złapać zabawkę,rączką już bardzo ładnie,a dziś-nogi w górę i dawaj po zabawki... Tyle chyba;-)
 
a wlasnie! zapomnialam napisac, ze Elfik w kapieli czy na lezaco podgina nogi az do brody i probuje je lapac (Stopy znaczy) - jeszcze chwila, moment i zacznie je zjadac :-D hehe spryciarz.

gratulacje popisow, glosnego smiechu zazdroszcze!!! uwielbiam! moj na razie przy usmiechaniu sie czasem wyda dzwiek taki -jeeee- ale do prawdziwego glosnego smiania jeszcze troszke.

jola,
moj tez sie porusza, bo lubi na brzuszku :-) wlasnie tak walczy nozkami, ze udaje mu sie przesuwac :-) i ciagle wsparty jak sfinks ;-) hehe.

nati,
moj tez sie spina do siadania, ale to chyba taki odruch. do siadania dluga droga jeszcze.
 
reklama
gratuluje zdolnych dzieciatek:o)...dla mnie najwiekszym postepem olitto jest przesypianie calej nocki:happy2: a 8-mym cudem swiata jest jego usmiech...o reszcie nie wspomne:happy2:
 
Do góry