reklama

Te wstrętne kolki!!!

Wszystkie mamy i przyszłe mamy z Olsztyna i okolic, które chętnie podzielą się swoimi doświadc

1. maaga

maaga Fanka BB :)

może ktoś ma złoty sposób na kolki u bobasków ?

2. Kinia1

Kinia1 Wrześniowa mama '10

Powiem tak, złotego środka nie ma, każde dziecko reaguje na coś innego, u nas skutkowały okłady na brzuszek z ciepłej pieluchy ogrzanej żelazkiem plus do tego kropelki sab simplex (my mieliśmy je z niemiec nie wiem jak z dostępnością w polsce), ewentualnie inny lek z simeticonem.

3. reklama
  4. gosia15

gosia15 Zaciekawiona BB

U nas po kąpieli pomagał olejek kamforowy

5. wiilla

wiilla Początkująca w BB

Nam pomógł LEFAX - również sprowadzany z niemiec gdyż w Polsce jest nie dostępny jak Sab Simplex.

6. maaga

maaga Fanka BB :)

u mnie była woda koperkowa i nic potem katater rektalny może być ale ile można... skończyłam na boboticu którego też już nie podaję czekam na sab simplex a tak to masuje masuje a suszarki odkurzacze i inne niestety nie działają nawet okłady z ciepłej pieluszki nic z tego....

7. marta2801

marta2801 Fanka BB :)

o tak woda koperkowa jest super:) u nas co prawda dzialala przez chwile ale jak juz dzialala to bylo super:) do tego duzo mala przytulalam i nosilam na rekach:) sab simplex, infacol, espumissan i esputicon niestety u nas nie zdaly egzaminu

Poleć forum