reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje

Kluliczku moze naslij szczura na krolowa. A krolowa na komary. Wierze w Twoj dar przekonywania...
 
reklama
Black ja akurat jestem przeciwna, po prostu trochę się ostatnio naczytałam o pedofilii internetowej. Naiwna byłam i tyle - na Naszej Klasie miałam powklejane zdjęcia Małej a pozniej przeczytałam wątek na naszym forum o "pedofilii" na NK i mimo, że byłam przekonana, że moja galeria była zablokowana dla " nie- znajomych" i w ustawieniach wszystko dobrze pozaznaczałam, to okazało się, że wcale tak nei jest. Jest na to tylko jeden sposob. Zablokowanie galerii zmieniając ja z publicznej na prywatną.

Dzieciaki (mam nadzieję, że nie inne idywidua, chociaz i tak to jest chore) bawią się na NK, kopiując zdjęcia dzieci z netu, zakładają profil takiego dziecka, które nie ma mamusi tatusia, wklejaja do swojej galerii zdjęcia np. Twojego dziecka, robią casting na rodziców, tworzą rodziny.... itd
Tu jest link do watku, dla zainteresowanych:
https://www.babyboom.pl/forum/album...-naszej-klasie-20889/index30.html#post3586146

Tak mnie to wszystko wkurzyło, że wysłałam maila do TVN24 i nawet napisali na ten temat artykuł i
była wzmianka na antenie.
Link do artykułu
Bawią się w pedofilów - Polska - Informacje - portal TVN24.pl - 12.05.2009

Podsumowując, nie chcę aby zdjęcia mojego dziecka były ogólnodostepne, nie chcę aby ktos je skopiował i wykorzystał w taki czy inny sposób.

Internet ma dwie twarze. Czasy są straszne i mimo, że jestem z mojej Oli dumna i chciałabym aby inni dostrzegli jej wyjątkowośc to niestety nie wkleję jej zdjęc w miejscu ogolnodostepnym.
 
Ostatnia edycja:
Ja też podpisuję się pod tym co napisała melody6! Także przeczytałam ten artykuł i mną wstrząsnęło:szok:
 
No to widze ze sobie narobilam.... :zawstydzona/y: wsadzilam dwa nowe watki bez waszej zgody ehhhhhh:zawstydzona/y: dopiero teraz zauwazylam ze trzeba sie meldowac, no coz mam nadzieje ze mi przebaczycie ;-) :sorry2::sorry2:
 
Dziewuszki a co powiecie na temat, gdzie mogłybyśmy wklejać zdjęcia naszych pociech?

Ja taki wątek stworzyłam, jak byłyśmy jeszcze w ciąży, to on został przeniesiony na zamknięty:baffled::confused::sorry2: i teraz mamy tam niepotrzebnie 3 wątki na wklejanie fotek. Może 1 na ogólnym by się przydał :tak:- my tak mamy na kwietniówkach i czasem też tam ktoś coś wkleja, bo nie wszystkie osoby mają dostęp na zamknięty. Tylko, że wtedy trzeba by usunąc jeden z zamkniętego, bo by już było naprawdę za dużo...:sorry2:
 
reklama
w temacie wątku ze zdjęciami na otwartym.
ja nie widzę problemu - przecież można taki wątek otworzyć.
poprostu - jeśli ktoś ma ochotę będzie tam wklejał zdjęcia dzieciaczków.

każdy ma prawo do własnego zdania na temat publikowania zdjeć.

===

Ja taki wątek stworzyłam, jak byłyśmy jeszcze w ciąży, to on został przeniesiony na zamknięty:baffled::confused:

chyba dlatego, że jakby był na otwartym to byłoby tam dużo mniej zdjęć.
myślę, że większość dziewczyn nie wkeiłaby swoich zdjęć i tyle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry