reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Techniczny czyli nowe wątki, pytania, propozycje

Podsumowywujac:

zgłaszam do adminki prośbę o ustanowienie moderatorów

wątku styczeń 2009 Kluliczek i Melulu
watku zamknietego Styczniowe mamy'09 celinka83

Jeśli wszystko się zgadza, zgłosze dzis lub jutro (w zalezności od dzisiejszgo usposobienia mojego synka :-p)
 
reklama
Kluliczku mnie sie ostatnio Aniaslu pytala, czy bede moderatorem stycznia, a ja jej odpisalam, ze to Ty bedziesz prawdopodobnie. Stąd chyba to "uprzedzenie" :-D Mnie i Melulu na pewno nikt nie zglaszal ;-)
 
Ok to postaram sie napisac dzisiaj do niej, oile moje małe da mi, bo nie chce spac i na dobieganie jestem do komputera...

Czyli Celinka do zamknietego i Melulu do otwartego watku ;-).

Napisałam. Ale zakręcona jestem, długa wiadomoś mi wyszła :-p. Mam nadzieję, że przynajmniej wiadomo o co mi chodziło w niej :-p.

Edit:

łożysko przodujące, fenoterol, umiejscowienie dzidzusia połączę w jeden watek. Nazwę go roboczo: "badania, normy - nasze watpliwości i pytania" jak macie inny tytuł to mogę zmienic. Postaram się poszukac jakies odnosniki do norm w ciąży i powstawiac je potem w pierwszym poście (np normy w badaniu z obciążeniem glukozą).

Jeżeli macie jakies propozycje to piszcie.
 
Ostatnia edycja:
Postaram się poszukac jakies odnosniki do norm w ciąży i powstawiac je potem w pierwszym poście (np normy w badaniu z obciążeniem glukozą).
Kluliczku, dobry pomysł.
Ja znalazłam takie, możesz przekleić, chociaż przyznaję szczerze, nie sprawdzałam ich szczegółowo wszystkich pod kątem merytorycznym:
Kalendarium badań w ciąży - Zdrowie - arykuł (na dole link do tabelki z terminarzem badań)
Badania krwi w ciąży - Zdrowie - arykuł
Badanie krwi
Normy laboratoryjne
 
ja bym jeszcze tę burze hormonów do nastrojów wrzuciła :tak: dawno nikt tam nic nie pisał .... i zastanawiam sie czy wątek wyprawowy i torba do szpitala to nie coś podobnego..? na pierwszej stronie można by taką listę utworzyć - biorąc pod uwagę te listy, które już są stworzone i z nich zrobić taką jedną wspólną - ewentualnie można by ją jakoś poprawiać potem ;-) ja wiem, takie czystki bym zrobiła, ale ja tak lubię i łatwiej jest coś znaleźć - wg mnie oczywiście ;-) ale niech sie inne dziewczęta wypowiedzą :tak: jak do tej pory - wprowadzone zmiany bardzo mi pasują :-D
 
Czyli Celinka do zamknietego i Melulu do otwartego watku ;-)
Już mamy :-)
Kluliczku, wielki szacunek dla Ciebie. Powiem szczerze, że jak miałam przenieść pierwszego posta, to aż mi "myszka zadrżała" :-D

Edit nowe pytanko:
Kluliczku, Szefowo, czy mi się dobrze wydaje, że nie ma możliwości zmiany kolejności postów w danym wątku wbrew chronologii? Bo przydałaby mi się taka opcja (np. dlatego, że na styczniu są posty o prawie pracy napisane zanim pojawiłam się na forum, więc jak je przeniosę na wątek prawny, to wypadną przed moim postem wprowadzającym :/).
Edit: dałam radę :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamjakty, dzięki :-) Chyba się przejęłam zaszczytną rolą ;-)
Przy okazji - jestem z siebie dumna! :-D Udało mi się właśnie opracować metodę zakładania postów tytułowych z datą wcześniejszą niż wszystkie inne (to, o co powyżej pytałam Kluliczka). Więc zaraz przeniosę pozostałe (najstarsze) posty prawne ze stycznia.
 
Do góry