reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TĘCZA PO BURZY czyli fotki ciotki klotki :D

reklama
przesyłam zdjecia mojego kochanego synka Dawidka Doriana. synek podobny do tatusia:) juz razem w domku i szczesliwi:-)

ss.jpg

dawidek.jpg
 

Załączniki

  • ss.jpg
    ss.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 108
  • dawidek.jpg
    dawidek.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 137
eve i iluś przecudne maleństwa gratulacje ofromniate
lili sliczne jak dwie kropelki wody
kasia ależ ten czas leci sliczna panica :D
kwiatuszek boski usmieszek
lady MK jasne że cie pamietam, tyle sie napłakałam razem z tobą i z dzieczynami z cpp a potem tak nagle po wyjeździe na urlop zniknęłaś bez sladu a tu proszę taka cudowna niespodzianka gratuluję ci z całego serca
u nas wszystkook młoda otoczona chorymi wszyscy w domu mieli grype złapała tylko 3 dniowy katarek, w dalszym ciagu ma problemy z jedzeniem obiadków itp, juz nie wiem co robic ale moja mama miała ze mna to samo, wczoraj zwymiotowała mi po jabłku np masakara.
8 ząbków pozostałe niby ida ale tak juz sie to kula od 3 miesiecy, dziasełka rozpulchnione ale zabków nie widać
Zaczeła chodzić po "mikołaju" tj 5 grudnia pierszy raz sama przeszła cały duzy pokój, w mikołaja nic, ale od 7 grudnia juz nie usiedzi.
Umie pokazac gdzie ma nózki, oko, uszy itp
Do nasladowania zwierzatek dołaczyła małpka uuu uuu a, wąz i syczy, osiołek iya, kangur hop hop i tygrysek gyy (niby grry) rozpoznaje pandę, do tego aka to chionka, apa to lamka, uka to zupka i kupka :D no i zamiast cici robi juz miaułczy jak kotek, tota to ciocia, baba i dzio (dziadek) sporadycznie sie jej wyrwie
no i zaczeła sie era pytań : a tu? i pokazuje palcem domagajac sie odpowiedzi co to jest, ulubiona zabawa to w dalszym ciągu chowanego woła "dzie" i mamy jej szukać i uwielbia ogladac ksiazeczki nawet te z cienkimi kartkami ładnie przeglada i oczywiscie tanczenie "ta dorotka" kręci sie w kółko i jak jest wers i tupała głusno krzyczy "tu tu tu "i tobi tup tuptup
sie rozpisałam masakra a i odkad zaczeła chodzic starsznie póżno chodzi spać przewaznie koło północy my jestesmy wykończeni, najpier m ja myślałam że to chwilowe ale to juz trwa prawie miesiąc już nawet próbowała wczesniej wybudzac z drzemki popołudniowej przewaznie spi od 2-3godzin w ciągu dnia, ale na pore wieczornego spania i tak nie miało to najmniejszego wpływu rano wstaje między 9-10 przy czym nad ranem ok 5-6 domaga sie butelki. Niektóre dzieciaczki tak maja jak zaczynaja chodzic przewaz nie trwa to od 3-4 mcy.... no nic zobaczymy

nic pozdrawiawiam wszystkie i przesyłam całuski dla waszych dzieciaczków
 
kurcze ależ sniegu macie :D u nas nawet się niezapowiada wiec nawet sanek nie kupowałam :D
co do jajek kanapa jak najbardziej anty jajeczna :D hehe mam nadzieje ze moja tez w koncu zacznie w końcu jesć normalnie, miseczki z IKEA the best, sliczne ma włoski a te oczka przesliczna ta twoja córcia

pozdrawiam i przesyłam całuski
 
A to moje krasnale. na foto z mikołajem, michał siedzi z kolegą, stasiem, w wieku weroniki :-)
 

Załączniki

  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 107
  • IMG_0069.jpg
    IMG_0069.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 103
  • IMG_0075.jpg
    IMG_0075.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 87
  • IMG_0089.jpg
    IMG_0089.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 103
  • IMG_1338.jpg
    IMG_1338.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 107
  • IMG_1344.jpg
    IMG_1344.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 93
  • Obraz 092.jpg
    Obraz 092.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 89
  • Obraz 121.jpg
    Obraz 121.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 108
  • Obraz 023.jpg
    Obraz 023.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Do góry